• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تأسیس حوزه علمیه و تربیت طلاب دینی، مهم ترین خدمت استاد آل کاظمی به شهرستان پاکدشت بود تاریخ:1394/6/13

حجت‌الاسلام اردستانی گفت: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ ترین خدمات استاد آل کاظمی در این شهرستان است که باعث تربیت طلاب فراوانی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت، در حاشیه مراسم تدفین این عالم فقید در قم در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مهمترین خدمت این عالم فقید به پاکدشت، اظهار کرد: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ترین خدمات ایشان در شهرستان پاکدشت است که باعث تربیت طلاب فراوانی در این شهرستان شدند که اکنون از شاخص‌ترین روحانیان این شهرستان شاگردان استاد آل کاظمی هستند. 

وی، تصریح کرد: مردمی بودن و خوش اخلاقی یکی از شاخصه‌های مهم اخلاقی این پژوهشگر حوزه علمیه است که همواره در طول حیاتشان با مردم خوش‌برخورد و خوش اخلاق بودند و عمر خود را صرف خدمت علمی و پژوهشی حوزه علمیه سپری کردند. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، در پایان ابراز داشت: استاد آل کاظمی از نظر اخلاقی با مردم بسیار مهربان و بسیار صبور بودند و مصداق حدیث « المؤمن کالجبل الراسخ لا یحرکه العواصف؛ مؤمن مثل کوه استوار است و بادها او را به حرکت در نمی‌آورد » بودند، ایشان واقعاً سنبلی از این استواری بودند و اگر خوبی در کسی  می‌دیدند، مجسم کنند می‌شود حاج شیخ علی آقای آل کاظمی. 

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
هفته وحدت
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام هادی (علیه السلام)
الْعُقُوقُ‏ يُعْقِبُ الْقِلَّةَ وَ يُؤَدِّي إِلَى الذِّلَّةِ
نارضایتی پدر و مادر، کمی روزی را به دنبال دارد و آدمی را به ذلت می کشاند.
بحارالانوار، ج75، ص318
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟