• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تأسیس حوزه علمیه و تربیت طلاب دینی، مهم ترین خدمت استاد آل کاظمی به شهرستان پاکدشت بود تاریخ:1394/6/13

حجت‌الاسلام اردستانی گفت: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ ترین خدمات استاد آل کاظمی در این شهرستان است که باعث تربیت طلاب فراوانی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت، در حاشیه مراسم تدفین این عالم فقید در قم در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مهمترین خدمت این عالم فقید به پاکدشت، اظهار کرد: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ترین خدمات ایشان در شهرستان پاکدشت است که باعث تربیت طلاب فراوانی در این شهرستان شدند که اکنون از شاخص‌ترین روحانیان این شهرستان شاگردان استاد آل کاظمی هستند. 

وی، تصریح کرد: مردمی بودن و خوش اخلاقی یکی از شاخصه‌های مهم اخلاقی این پژوهشگر حوزه علمیه است که همواره در طول حیاتشان با مردم خوش‌برخورد و خوش اخلاق بودند و عمر خود را صرف خدمت علمی و پژوهشی حوزه علمیه سپری کردند. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، در پایان ابراز داشت: استاد آل کاظمی از نظر اخلاقی با مردم بسیار مهربان و بسیار صبور بودند و مصداق حدیث « المؤمن کالجبل الراسخ لا یحرکه العواصف؛ مؤمن مثل کوه استوار است و بادها او را به حرکت در نمی‌آورد » بودند، ایشان واقعاً سنبلی از این استواری بودند و اگر خوبی در کسی  می‌دیدند، مجسم کنند می‌شود حاج شیخ علی آقای آل کاظمی. 

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟