• سال جهش تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: ملت ایران مطمئن باشند که تلخی‌ها خواهد گذشت و مشکلات اقتصادی قطعاً تمام خواهد شد            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تأسیس حوزه علمیه و تربیت طلاب دینی، مهم ترین خدمت استاد آل کاظمی به شهرستان پاکدشت بود تاریخ:1394/6/13

حجت‌الاسلام اردستانی گفت: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ ترین خدمات استاد آل کاظمی در این شهرستان است که باعث تربیت طلاب فراوانی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسین اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پاکدشت، در حاشیه مراسم تدفین این عالم فقید در قم در گفت‌وگو با خبرنگاران، با اشاره به مهمترین خدمت این عالم فقید به پاکدشت، اظهار کرد: پایه‌گذاری و تأسیس حوزه علمیه در شهرستان پاکدشت یکی از مهم‌ترین و ارزنده‌ترین خدمات ایشان در شهرستان پاکدشت است که باعث تربیت طلاب فراوانی در این شهرستان شدند که اکنون از شاخص‌ترین روحانیان این شهرستان شاگردان استاد آل کاظمی هستند. 

وی، تصریح کرد: مردمی بودن و خوش اخلاقی یکی از شاخصه‌های مهم اخلاقی این پژوهشگر حوزه علمیه است که همواره در طول حیاتشان با مردم خوش‌برخورد و خوش اخلاق بودند و عمر خود را صرف خدمت علمی و پژوهشی حوزه علمیه سپری کردند. 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت، در پایان ابراز داشت: استاد آل کاظمی از نظر اخلاقی با مردم بسیار مهربان و بسیار صبور بودند و مصداق حدیث « المؤمن کالجبل الراسخ لا یحرکه العواصف؛ مؤمن مثل کوه استوار است و بادها او را به حرکت در نمی‌آورد » بودند، ایشان واقعاً سنبلی از این استواری بودند و اگر خوبی در کسی  می‌دیدند، مجسم کنند می‌شود حاج شیخ علی آقای آل کاظمی. 

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
رحلت
مقاله
نکاتی درباره خواندن نماز مودبانه
مهمترین بهره ما از نماز، با مهمترین تأثیری که ابتدا باید از نماز بپذیریم، «درک عظمت خداوند» است و مهم ترین مانع درک عظمت خدا هم «تکبر» و کبریایی خودمان است.
حدیث
امام حسین (علیه السلام) :
خَمْسٌ مَنْ لَمْ تَكُنْ فِيهِ، لَمْ يَكُنْ فِيهِ كَثيرُ مُسْتَمْتَعٍ: اَلْعَقْلُ، وَ الدّينُ وَ الْأَدَبُ، وَ الْحَياءُ، وَ حُسْنُ الْخُلْقِ؛
پنـج چيز است اگر در انسـان نباشد، بهـره زيادى در او نخـواهد بود: ۱ـ عقل ۲ـ دين ۳ـ ادب ۴ـ حيا ۵ـخوش ‏اخلاقى.
حياة الامام الحسين عليه ‏السلام: ج ۱، ص ۱۸۱
یادداشت
جنگ بیولوژیک در جنگ تحمیلی
جنگ دو حالت دارد؛ یکی جنگ فیزیکی که شامل درگیری و رویارویی فیزیکی نیروهای نظامی دو طرف است و معمولاً در چند منطقه مشخص اتفاق می افتد. جنگ دیگر، جنگ بیولوژیک است که فراتر عمل می کند و به جای اینکه در م ...
نظرسنجی
به نظر شما نحوه خدمات رسانی سازمان تبلیغات اسلامی در کدامیک از موارد زیر موفق تر بوده است؟