• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست            • سلام بر بهار که نوید حرکت به‌ سوی قله‌های روشن زندگی با اوست           
مشارکت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در اجرای طرح نون حلال تاریخ:1395/5/20

مشارکت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در اجرای طرح نون حلال درشمیرانات برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا انصاری، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شمیرانات از اجرای طرح نون حلال در شهرستان شمیرانات خبر داد.

این جلسه با حضور مجید مسگر تهرانی، نماینده مؤسسه طرح نسیم پروژه امید و حجت‌الاسلام محمد رضا مبارکی زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.

مجید مسگرتهرانی، گفت: در نظر داریم طرح نون حلال را توسط مؤسسه نسیم پروژه امید در شمیرانات، با همکاری و مشارکت تبلیغات اسلامی شمیرانات در این منطقه به اجرا در آوریم از آنجایی که این شهرستان از پتانسیل خوبی برای استقبال این طرح دارد نقش این اداره را مهم می دانیم که امید است مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، مبارکی زاده، ضمن اعلام امادگی جهت حمایت از این طرح، اجرای آنرا با اقتصاد مقاومتی همسو دانست و ابراز امیدواری کرد، این طرح در شهرستان شمیرانات با استقبال خوبی مواجه شود.

گفتنی است، این جلسه هجدهم مرداد ماه جاری در تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.

سخن روز :::
ادب:
” ادب و حکمت را شعار خود ساز ، تا بهترین اهل زمان شوی و به نیکان ملحق شوی . „

تصویر هفته :::
سال نو مبارک
مقاله
:::
عرصه های ورود جوانان به اقتصاد مقاومتی
اقتصاد مقاومتی، اصلی ‌ترین گفتمانی است که رهبر معظم انقلاب در سال‌های اخیر از آن به ‌عنوان راهکار کلیدی مقابله با جنگ تمام عیار اقتصادی دشمن یاد کرده‌اند.
حدیث
:::
امام جعفر صادق‏ علیه السلام :
ما مِن یَومِ نَیروزٍ إلاّ و نَحنُ نَتَوقَّعُ فیهِ الفَرجَ لأِنَّهُ مِن أیّامِنا و أیّام شیعَتنا ؛
هیچ نوروزی ‏نیست مگر آنکه ما در آن روز منتظر فرج [ظهور قائم آل‏محمّد] هستیم ؛ چرا که نوروز از روزهای ما و شیعیان ما است.
«مستدرک الوسائل ، ج 6 ، ص 352»
یادداشت
:::
آداب سفر
نگاهي به مجموعه روايات اسلامي، نكاتي را به عنوان «آداب سفر» به ما مي‌آموزد كه مهم ترين آنها، آموختنِ «آيين همراهي و همسفري» است. تأكيد شده است كه پيش از سفر، همسفر مناسبي پيدا كنيد.
نظرسنجی
:::
حضرت زهرا (س) در خطبه فدكيه ، کدامیک از موارد را موجب پیشگیری از خشم الهی معرفی می‌ نمایند؟