• سال اقتصاد مقاومتي، اقدام و عمل گرامي باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست            • رأس ارزش هايي كه امام(ره)،‌شهدا و ياران امام آفريدند، بودن در خط ولايت و پيروي از رهبري (مدظله العالي) است           
مشارکت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در اجرای طرح نون حلال تاریخ:1395/5/20

مشارکت اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات در اجرای طرح نون حلال درشمیرانات برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا انصاری، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شمیرانات از اجرای طرح نون حلال در شهرستان شمیرانات خبر داد.

این جلسه با حضور مجید مسگر تهرانی، نماینده مؤسسه طرح نسیم پروژه امید و حجت‌الاسلام محمد رضا مبارکی زاده، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.

مجید مسگرتهرانی، گفت: در نظر داریم طرح نون حلال را توسط مؤسسه نسیم پروژه امید در شمیرانات، با همکاری و مشارکت تبلیغات اسلامی شمیرانات در این منطقه به اجرا در آوریم از آنجایی که این شهرستان از پتانسیل خوبی برای استقبال این طرح دارد نقش این اداره را مهم می دانیم که امید است مورد توجه قرار گیرد.

در ادامه این جلسه، مبارکی زاده، ضمن اعلام امادگی جهت حمایت از این طرح، اجرای آنرا با اقتصاد مقاومتی همسو دانست و ابراز امیدواری کرد، این طرح در شهرستان شمیرانات با استقبال خوبی مواجه شود.

گفتنی است، این جلسه هجدهم مرداد ماه جاری در تبلیغات اسلامی شمیرانات برگزار شد.

سخن روز :::
اراده:
” تفاوت بين انسان موفق با ديگران، كمبود استعداد يا اطلاعات نيست! بلكه كمبود اراده است. „

تصویر هفته :::
يا صاحب الزمان(ع)
مقاله
:::
نقش نهاد خانواده در ترویج اقتصاد مقاومتی
توجه به برنامه‌های فرهنگی جذاب برای آموزش و فرهنگ ‌سازی ،از جمله در زمینه سوق دهی خانواده‌های ایرانی به کاهش خرید کالاهای تجملی و لوکس از نیازهای ضروری در راستای ترویج فرهنگ اقتصاد مقاومتی است.
حدیث
:::
امام حسن مجتبي(عليه السلام):
اَلبخلُ أن يَرى الرَّجلُ ما أنفَقَهُ تَلفاً و ما أمسَكَهُ شَرَفا ؛
بخل آن است كه آدمى آنچه را بخشيده است، تلف و آنچه را نگه داشته شرف بپندارد.
بحار الانوار(ط-بیروت) ج 71 ، ص 417 ، ح 38
یادداشت
:::
پنج راه خوب و شادابی‌بخش جالب برای شروع روز
اینکه با احساس شادابی از خواب برخیزیم برای اغلب ما سخت است اما مطمئناً غیرممکن نیست. چند راه وجود دارد که شما می ‌توانید انجام دهید تا مطمئن باشید که صبح‌های شما سرشار از انرژی هستند.
نظرسنجی
:::
حضرت زهرا (س) در خطبه فدكيه ، کدامیک از موارد را موجب پیشگیری از خشم الهی معرفی می‌ نمایند؟