• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
کانون های فرهنگی، برای تقویت باورهای دینی، نقش مهمی را ایفا می‌کنند تاریخ:1396/4/26

کارشناس تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران در دیدار با مسئول کانون فرهنگی شهود و شناخت گفت: کانون های فرهنگی، برای تقویت باورهای دینی، نقش مؤثری را ایفا می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حبیب جمشیدی کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران ۲۵ تیر جاری در دیدار زراعی، رابط فرهنگی کانون فرهنگی شهود و شناخت گفت: کانون های فرهنگی،برای تقویت باورهای دینی، نقش مؤثری را ایفا می‌کنند.

جمشیدی، افزود: فعالیت های آموزشی وتربیتی کانون فرهنگی و تبلیغی، باید بر مبنای نیازسنجی مخاطبین جوان و نوجوان، همواره به روز نمایی شود.

وی، تصریح کرد:نقش محوری کانون های فرهنگی و تبلیغی با هدف تقویت برگزاری کلاس های متنوع فرهنگی در ایام طرح تابستانی، نسبت به جذب مخاطبین اقدام مناسب داشته باشد.

این کارشناس، خاطرنشان کرد: کانون فرهنگی شهود و شناهت واقع در منطقه ۵ تهران به‌عنوان یکی از پایگاه های طرح تابستانی همکاری دارد.

سخن روز :::
آرزو:
” آرزوهای زندگیمان را به اهداف زندگیمان تبدیل کنیم تا برای رسیدن به آنها تلاش کنیم نه اینکه فقط دعا کنیم. „

تصویر هفته :::
طبیعت
مقاله
:::
سبک زندگی اسلامی/ ویژگی خانواده قرآنی
خانواده در اسلام کانون عبودیت پروردگار است و اسلام اساس خانواده را بر مودت و رحمت می داند و برحفظ و تشکیل آن تأکید زیادی دارد.
حدیث
:::
امام صادق (علیه السلام):
اَفضَلُ العِبادةُ اِدمانُ التَّفکُّرفی اللهِ و فی قُدرَتهِ؛
برترین عبادت مداومت نمودن بر تفکر درباره خداوند و قدرت اوست.
«الکافی ،ج2، ص 55 »
یادداشت
:::
ویژگیهای مدیر موفق و خلاق
مراد از مديريت اين است که ما چه قوانين را برای مديريت داشته باشيم و چگونه بتوانيم در هر شرايط و زمان خود را به آن قوانين پايبند بدانيم .
نظرسنجی
:::
در آیات ابتدایی سوره اسراء، خداوند چه کسانی را برادران شیطان خوانده است؟