• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی علما و ائمه جماعات مساجد منطقه هشت تهران تاریخ:1396/4/26

جلسه هم اندیشی علما و ائمه جماعات مساجد و شهردار منطقه هشت تهران، با حضور حجت‌ الاسلام حسین ولی اللهی، رئیس تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، یوسفی، روابط عمومی تبلغات اسلامی شمال شرق تهران از جلسه هم اندیشی علما و ائمه جماعات مساجد با شهردار منطقه هشت تهران، طی ۲۵ تیر ماه جاری، خبر داد.

در این جلسه که حجت‌ الاسلام حسین ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران حضور داشت، پس از بحث و تبادل نظر پیرامون مشکلات منطقه و برنامه های مساجد با حضور مهندس نوری، حجت‌الاسلام صادق زاده، رئیس مرکز امور دینی شهرداری، حجت‌الاسلام کرمانی، مسئول امور مساجد منطقه، درباره وظایف ائمه جماعات و برنامه های ایام شهادت امام صادق علیه السلام، سخنرانی و تاکید کردند ائمه جماعات در ایام شهادت رئیس مذهب جعفری، سیره امام صادق علیه السلام را برای مردم تبیین کنند.

سخن روز :::
آرزو:
” آرزوهای زندگیمان را به اهداف زندگیمان تبدیل کنیم تا برای رسیدن به آنها تلاش کنیم نه اینکه فقط دعا کنیم. „

تصویر هفته :::
طبیعت
مقاله
:::
سبک زندگی اسلامی/ ویژگی خانواده قرآنی
خانواده در اسلام کانون عبودیت پروردگار است و اسلام اساس خانواده را بر مودت و رحمت می داند و برحفظ و تشکیل آن تأکید زیادی دارد.
حدیث
:::
امام صادق (علیه السلام):
اَفضَلُ العِبادةُ اِدمانُ التَّفکُّرفی اللهِ و فی قُدرَتهِ؛
برترین عبادت مداومت نمودن بر تفکر درباره خداوند و قدرت اوست.
«الکافی ،ج2، ص 55 »
یادداشت
:::
ویژگیهای مدیر موفق و خلاق
مراد از مديريت اين است که ما چه قوانين را برای مديريت داشته باشيم و چگونه بتوانيم در هر شرايط و زمان خود را به آن قوانين پايبند بدانيم .
نظرسنجی
:::
در آیات ابتدایی سوره اسراء، خداوند چه کسانی را برادران شیطان خوانده است؟