• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعطای مجوز مؤسسه قرآن «حوریه های بهشتی نور» از سوی تبلیغات اسلامی پاکدشت تاریخ:1396/6/22

مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی پاکدشت، از اعطای مجوز مؤسسه قرآن «حوریه های بهشتی نور» توسط حجت‌الاسلام اردستانی، رئیس این اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اردستانی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت مجوز مؤسسه قرآن «حوریه های بهشتی نور» را به الهه منصوری، مدیر این مؤسسه قرآنی اعطا کرد.

اردستانی،ضمن تقدیر از زحمات و فعالیت های منصوری، امر آموزش قرآن را از جمله حسنات جاریه دانست که بعد از مرگ هم در نامه اعمال، ثواب و حسنه ثبت می‌کنند.

وی، با اشاره به نقش اساسی مراکز آموزش قرآن در سطح شهرستان با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص فرهنگ اسلامی، و نیز شرایط و وضعیت امروز جامعه، از ایشان خواست، فرهنگ قرآن را مو به مو بین جوانان این شهرستان نشر دهند و از گسترش فرهنگ های غیر اسلامی و غربی و ماهواره ای پیشگیری کنند.

سخن روز :::
قضاوت:
” اگر بخواهيد دائم درمورد انسان ها قضاوت كنيد، هرگز فرصت دوست داشتن آنها را نخواهيد داشت! „

تصویر هفته :::
هفته دفاع مقدس
مقاله
:::
اهداف و زمينه هاي قيام عاشورا در كلام امام حسين(ع)
خطابه ها، تقريرات و روايات نقل شده از امام حسين (ع) در رابطه با قيام عاشورا به اندازه اي است كه مي تواند زمينه ها و انگيزه هاي اين حركت عظيم را روشن كند.
حدیث
:::
امام على عليه السلام:
أَربَعٌ مَنْ أُعْطيَهُنَّ فَقَدْ أُعْطيَ خَيرَ الدُّنيا وَ الْآخرةِ صِدقُ حَديثٍ وَ أَداءُ أَمانَةٍ وَ عِفَّةُ بَطنٍ وَ حُسْنُ خُلق ؛‏
چهار چيز است كه به هر كس داده شود خير دنيا و آخرت به او داده شده است: راستگويى، اداء امانت، حلال خورى و خوش اخلاقى.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 217 ، ح 4282»
یادداشت
:::
فرزندتان را این گونه به مدرسه بفرستید
اول مهر برای همه جزء خاطرات فراموش‌نشدنی است، هرچقدر هم که با گریه و ناراحتی همراه بوده باشد. اما به هر حال اولین روز مدرسه پر از تلاطم‌های عاطفی است.
نظرسنجی
:::
به نظر شما سازمان تاکنون در کدامیک از برنامه های زیر موفق تر عمل کرده است؟