• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برپایی جشن میلاد پیامبر و امام صادق (ع) در هیئت ابن الرضا(ع) از هیئات مذهبی شمال شرق تهران تاریخ:1396/9/14

به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اعظم و امام صادق علیهم السلام، مراسم جشن ۱۷ ربیع الاول در هیئت ابن الرضا(ع) از هیئات محوری شمال شرق تهران برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حیدری، مسئول هیئت ابن الرضا(ع) در گفتگو با هادیان، کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جشن ۱۷ ربیع الاول و هفته وحدت، در این هیئت، طی روز ۱۴ آذر ماه جاری خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این مراسم به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اعظم حضرت محمد علیه و آله السلام و حضرت امام صادق علیه السلام از ساعت ۱۸:۳۰ با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید، آغاز، سپس حجت‌ الاسلام صمدی درباره سیره و سنت پیامبر گرامی اسلام و اهمیت هفته وحدت به سخنرانی خواهند پرداخت.

در ادامه نیز، مداحان اهل بیت، مولودی خوانی می‌کنند و در پایان پس از مراسم جشن از حضار با شربت و شیرینی، پذیرائی خواهد شد.

دوستداران اهل بیت عصمت و طهارت می توانند به آدرس فلکه دوم تهرانپارس، خیابان جشنوراه، بعد از خیابان شهید سجده ای، در این جشن با شکوه شرکت کنند.

سخن روز
تلاش:
” هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز است، تلاش بیشتر امروز، سازنده فردای متفاوت شماست. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان
مقاله
راستگویی؛ شاخصه مهم انسان مؤمن
صراحت و صداقت یعنی بدون تزویر و حیله‌ صحبت کردن و برای رسیدن به اهداف خود هر سخنی را هرچند کذب نگفتن، و این صفت از ویژگی‌ های ممتاز و افتخار آمیز پیامبر اکرم بوده است.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
مَن أَرادَ أَنْ یَکونَ فی جِوارِ نَبیِّه وَ جِوارِ عَلیٍّ وَ فاطِمةَ فَلا یَدَعْ زِیارَةَ الحُسَینِ علیه السلام
هر که می‌خواهد در جوار پیامبرش صلی الله علیه و آله و جوار امام علی و حضرت فاطمه علیهم السلام باشد، زیارت امام حسین علیه السلام را رها نکند.
«وسائل الشیعه/ج14/ص425»
یادداشت
آیا میزان موفقیت را به درستی ارزیابی می‌کنیم؟
برای مسلمانان، بزرگ‌ترین موفقیت در زندگی این است که آنچه را که خدا می‌خواهد، انجام دهند.
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟