• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
کرسی تلاوت قرآن کریم به مناسبت هفته وحدت در جنوب غرب تهران تاریخ:1396/9/14

کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران از برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم توسط قاری ممتاز کشوری در هفته وحدت در امام زاده معصوم (ع) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، زهرا اخوان، کارشناس امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی جنوب غرب تهران با اعلام خبر برگزاری کرسی تلاوت قرآن کریم در آستان مقدس امام زاده معصوم (ع) واقع در خیابان قزوین گفت: این محفل نورانی به مناسبت هفته وحدت و میلاد مبارک پیامبراعظم (ص) و میلاد فرخنده امام جعفر صادق (ع) برگزار می‌شود.

اخوان، خاطرنشان کرد: مجید عنان پور، قاری ممتاز کشوری در این مراسم، آیاتی چند از کلام الله مجید را برای شرکت کنندگان قرائت می‌کند.

این مراسم روز سه شنبه ۱۴ آذر ماه جاری برگزار می‌شود.

سخن روز
تلاش:
” هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز است، تلاش بیشتر امروز، سازنده فردای متفاوت شماست. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان
مقاله
راستگویی؛ شاخصه مهم انسان مؤمن
صراحت و صداقت یعنی بدون تزویر و حیله‌ صحبت کردن و برای رسیدن به اهداف خود هر سخنی را هرچند کذب نگفتن، و این صفت از ویژگی‌ های ممتاز و افتخار آمیز پیامبر اکرم بوده است.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
مَن أَرادَ أَنْ یَکونَ فی جِوارِ نَبیِّه وَ جِوارِ عَلیٍّ وَ فاطِمةَ فَلا یَدَعْ زِیارَةَ الحُسَینِ علیه السلام
هر که می‌خواهد در جوار پیامبرش صلی الله علیه و آله و جوار امام علی و حضرت فاطمه علیهم السلام باشد، زیارت امام حسین علیه السلام را رها نکند.
«وسائل الشیعه/ج14/ص425»
یادداشت
آیا میزان موفقیت را به درستی ارزیابی می‌کنیم؟
برای مسلمانان، بزرگ‌ترین موفقیت در زندگی این است که آنچه را که خدا می‌خواهد، انجام دهند.
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟