• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری تهران برگزار شد تاریخ:1396/10/19

حجت الاسلام داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات تبلیغات اسلامی تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سعید داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات این اداره کل ، سه شنبه 19 دی جاری با حضور در فرمانداری تهران ، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

این جلسه به ریاست ناصر آزادبخت، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با شرکت بخشداران بخش های آفتاب و مرکزی تابعه فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ، مراکز و سازمان های مردم نهاد فعال در امور جوانان، برگزار شد.

حجت الاسلام داوودی مقدم، در خصوص این جلسه گفت: قاسم منوچهری، رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران و مصطفی سراج، مدیر بهزیستی شهرستان تهران، گزارش هایی را از فعالیت های شش ماهه حوزه تحت مسئولیت خود، ارائه کردند.

همچنین شیخ الاسلامی، مدیر عامل مؤسسه خانواده سلامت بنیان، به ارائه گزارشی از طرح مطالعاتی تعیین وضعیت موجود سطح مهارت های دانش آموزان پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز چند تن از نمایندگان مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان، دیدگاه های خود را در خصوص امور مربوط به جوانان، لزوم توجه بیش از پیش به این قشر از جامعه و تسریع در به سرانجام رساندن برنامه های مربوط به آنان، مطرح کردند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟