• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری تهران برگزار شد تاریخ:1396/10/19

حجت الاسلام داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات تبلیغات اسلامی تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سعید داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات این اداره کل ، سه شنبه 19 دی جاری با حضور در فرمانداری تهران ، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

این جلسه به ریاست ناصر آزادبخت، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با شرکت بخشداران بخش های آفتاب و مرکزی تابعه فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ، مراکز و سازمان های مردم نهاد فعال در امور جوانان، برگزار شد.

حجت الاسلام داوودی مقدم، در خصوص این جلسه گفت: قاسم منوچهری، رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران و مصطفی سراج، مدیر بهزیستی شهرستان تهران، گزارش هایی را از فعالیت های شش ماهه حوزه تحت مسئولیت خود، ارائه کردند.

همچنین شیخ الاسلامی، مدیر عامل مؤسسه خانواده سلامت بنیان، به ارائه گزارشی از طرح مطالعاتی تعیین وضعیت موجود سطح مهارت های دانش آموزان پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز چند تن از نمایندگان مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان، دیدگاه های خود را در خصوص امور مربوط به جوانان، لزوم توجه بیش از پیش به این قشر از جامعه و تسریع در به سرانجام رساندن برنامه های مربوط به آنان، مطرح کردند.

سخن روز
فروتنی:
” تا زماني كه به قدرت نرسيده اي فرمانبردار باش و چون به آن رسيدي، فروتن. „

تصویر هفته
روز تبلیغ و اطلاع رسانی دینی
مقاله
ضرورت تبلیغ دین در رسانه های نوین
تناسب تبلیغ با پیام و موقعیت زمانی و مکانی آن، از مهم ترین موضوعاتی است که باید همواره مورد توجه مبلغان دینی قرار گیرد.
حدیث
امام علی علیه السلام:
اَلبَرَكَةُ فى مالِ مَن آتَى الزَّكاةَ وَ واسَى المُؤمنينَ وَصَلَ الاقرَبين؛
بركت در مال كسى است كه زكات بپردازد، به مؤمنان مدد و يارى رساند و به خويشاوندان كمك نمايد.
«تحف العقول ص 172»
یادداشت
راهکارهایی برای افزایش تمرکز حواس
تمرکز، یک امر اکتسابی است و باید هر روز پرورش و جهت داده شود و هر کس، با هوش عادی خود، می تواند به آن دست یابد.
نظرسنجی
بنظر شما، اولویت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در فصل تابستان چه باید باشد؟