هر روزتان نوروز ؛ نوروزتان پیروز            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری تهران برگزار شد تاریخ:1396/10/19

حجت الاسلام داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات تبلیغات اسلامی تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سعید داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات این اداره کل ، سه شنبه 19 دی جاری با حضور در فرمانداری تهران ، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

این جلسه به ریاست ناصر آزادبخت، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با شرکت بخشداران بخش های آفتاب و مرکزی تابعه فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ، مراکز و سازمان های مردم نهاد فعال در امور جوانان، برگزار شد.

حجت الاسلام داوودی مقدم، در خصوص این جلسه گفت: قاسم منوچهری، رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران و مصطفی سراج، مدیر بهزیستی شهرستان تهران، گزارش هایی را از فعالیت های شش ماهه حوزه تحت مسئولیت خود، ارائه کردند.

همچنین شیخ الاسلامی، مدیر عامل مؤسسه خانواده سلامت بنیان، به ارائه گزارشی از طرح مطالعاتی تعیین وضعیت موجود سطح مهارت های دانش آموزان پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز چند تن از نمایندگان مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان، دیدگاه های خود را در خصوص امور مربوط به جوانان، لزوم توجه بیش از پیش به این قشر از جامعه و تسریع در به سرانجام رساندن برنامه های مربوط به آنان، مطرح کردند.

سخن روز
صبر:
” روزی که صبر در باغ زندگیت رویید، به چیدن میوه پیروزی امیدوار باش. „

تصویر هفته
سال نو مبارک
مقاله
نهضت علمی امام باقر(ع)
يكى از محورهاى عمده تعليمات ائمه (ع)، بويژه امام باقر (ع) و امام صادق (ع)، زدايش قياس و استحسان از محيط فقاهت و اجتهاد بود.
حدیث
حضرت علی علیه السلام:
ألْمُؤمنُ نَفسُهُ مِنهُ فى تَعَب، والنّاسُ مِنْهُ فى راحَة ؛
مؤمن آن کسى است که خود را به جهت رفاه مردم در زحمت بیندازد و دیگران از او در أمنیّت و آسایش باشند.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 53، ح 10»
یادداشت
خانه تکانی دل، ضرورتی اجتناب ناپذیر
همانطور که این روزها مشغول خانه تکانی و نظافت منزل هستیم، قدری هم بر آن باشیم که رذائل اخلاقی را از خودمان بزداییم و به فضائل اخلاقی بیارائیم.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟