• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری تهران برگزار شد تاریخ:1396/10/19

حجت الاسلام داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات تبلیغات اسلامی تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سعید داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات این اداره کل ، سه شنبه 19 دی جاری با حضور در فرمانداری تهران ، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

این جلسه به ریاست ناصر آزادبخت، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با شرکت بخشداران بخش های آفتاب و مرکزی تابعه فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ، مراکز و سازمان های مردم نهاد فعال در امور جوانان، برگزار شد.

حجت الاسلام داوودی مقدم، در خصوص این جلسه گفت: قاسم منوچهری، رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران و مصطفی سراج، مدیر بهزیستی شهرستان تهران، گزارش هایی را از فعالیت های شش ماهه حوزه تحت مسئولیت خود، ارائه کردند.

همچنین شیخ الاسلامی، مدیر عامل مؤسسه خانواده سلامت بنیان، به ارائه گزارشی از طرح مطالعاتی تعیین وضعیت موجود سطح مهارت های دانش آموزان پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز چند تن از نمایندگان مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان، دیدگاه های خود را در خصوص امور مربوط به جوانان، لزوم توجه بیش از پیش به این قشر از جامعه و تسریع در به سرانجام رساندن برنامه های مربوط به آنان، مطرح کردند.

سخن روز
حسود:
” لقمان به فرزندش گفت: حسود را سه نشانه است؛ پشت سر غیبت می کند، رو به رو تملق می گوید و از گرفتاری دیگران شاد می شود. „

تصویر هفته
طبیعت زیبا
مقاله
انس و علاقه ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام
از ملت ایران به ‌عنوان وفادارترین ملتها به اسلام یاد شده است، و هیچ ملتی به اندازه مردم ایران تاکنون از منبع روشنایی بخش وحی، پرتو نگرفته است.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
ثَلَاثٌ مَنْ كُنَّ فيه جَمَعَ اللَّهُ لَهُ خَيرَ الدُّنيا و الْآخِرَةِ الرِّضا بالْقَضاءِ و الصَّبرُ عِندَ البَلاءِ وَ الدُّعاءُ عِنْد الشِّدَّةِ و ال ...
كسى كه سه خصلت در او باشد خداوند خير دنيا و آخرت را براى او فراهم مى كند: خشنودى به مقدّرات، صبر در بلا و دعا در سختى و راحتى .
«بحارالأنوار (ط-بیروت) ج68، ص156، ح71»
یادداشت
۵ بلایی که آلودگی هوا بر سر ما می‌آورد
وقتی افراد بیش از اندازه در معرض آلودگی هوا قرار می‌گیرند بیماری‌هایی همچون: آسم، برونشیت، آمفیزم و حتی احتمالاً مبتلا شدن به سرطان در این گونه افراد نیز بالا می‌رود.
نظرسنجی
بنظر شما، رفع کدام آسیب اجتماعی باید اولویت برنامه ای سازمان تبلیغات اسلامی باشد؟