• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان در فرمانداری تهران برگزار شد تاریخ:1396/10/19

حجت الاسلام داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات تبلیغات اسلامی تهران در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سعید داوودی مقدم، مشاور مدیرکل و مسئول امور ادارات این اداره کل ، سه شنبه 19 دی جاری با حضور در فرمانداری تهران ، در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شرکت کرد.

این جلسه به ریاست ناصر آزادبخت، معاون سیاسی انتظامی فرمانداری تهران و با شرکت بخشداران بخش های آفتاب و مرکزی تابعه فرمانداری تهران و جمعی از مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرایی ، مراکز و سازمان های مردم نهاد فعال در امور جوانان، برگزار شد.

حجت الاسلام داوودی مقدم، در خصوص این جلسه گفت: قاسم منوچهری، رئیس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی آموزش و پرورش شهر تهران و مصطفی سراج، مدیر بهزیستی شهرستان تهران، گزارش هایی را از فعالیت های شش ماهه حوزه تحت مسئولیت خود، ارائه کردند.

همچنین شیخ الاسلامی، مدیر عامل مؤسسه خانواده سلامت بنیان، به ارائه گزارشی از طرح مطالعاتی تعیین وضعیت موجود سطح مهارت های دانش آموزان پرداخت.

در ادامه این جلسه نیز چند تن از نمایندگان مجمع سازمان های مردم نهاد جوانان، دیدگاه های خود را در خصوص امور مربوط به جوانان، لزوم توجه بیش از پیش به این قشر از جامعه و تسریع در به سرانجام رساندن برنامه های مربوط به آنان، مطرح کردند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟