• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی «شیعه پاسخ می گوید» تاریخ:1396/10/19

مؤسسه غدیرشناسی ، مسابقه بزرگ کتابخوانی «شیعه پاسخ می گوید» را با همکاری روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مؤسسه غدیرشناسی، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی«شیعه پاسخ می گوید» به دو شیوه حضوری و مجازی کرده است که داوطلب روش خود را به هنگام ثبت نام، انتخاب خواهد کرد.

این مسابقه با هدف فرا گیر کردن آموزه های مکتب ولایت، ارتقای سطح معارف علوی در جامعه، ایجاد توانمندی در شیعیان برای پاسخگویی به شبهات اعتقادی برگزار می شود.

روابط عمومی تبلیغات اسلامی تهران اعلام کرد: این مسابقه از کتاب شیعه پاسخ می گوید، تألیف حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(حفظه الله) برگزار می شود که علاقمندان می توانند نسخه الکترونیکی کتاب را در سایت مؤسسه به نشانی www.ghadirshenasi.ir و کانال تلگرامی @shiaAnswers دریافت کنند.

مهلت ثبت نام در سایت مؤسسه غدیر شناسی برای شرکت در مسابقه ، تا 22 بهمن جاری و زمان برگزاری مسابقه پنج شنبه 17 اسفند 96 ، به صورت رایگان خواهد بود.

شرکت در این مسابقه محدودیت سنی و تحصیلی ندارد.

جوایز برگزیدگان مسابقه شامل 110 کمک هزینه سفر به کربلا و نجف و سایر جوایز نفیس دیگر است.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟