• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فراخوان مسابقه بزرگ کتابخوانی «شیعه پاسخ می گوید» تاریخ:1396/10/19

مؤسسه غدیرشناسی ، مسابقه بزرگ کتابخوانی «شیعه پاسخ می گوید» را با همکاری روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران برگزار می کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مؤسسه غدیرشناسی، اقدام به برگزاری مسابقه کتابخوانی«شیعه پاسخ می گوید» به دو شیوه حضوری و مجازی کرده است که داوطلب روش خود را به هنگام ثبت نام، انتخاب خواهد کرد.

این مسابقه با هدف فرا گیر کردن آموزه های مکتب ولایت، ارتقای سطح معارف علوی در جامعه، ایجاد توانمندی در شیعیان برای پاسخگویی به شبهات اعتقادی برگزار می شود.

روابط عمومی تبلیغات اسلامی تهران اعلام کرد: این مسابقه از کتاب شیعه پاسخ می گوید، تألیف حضرت آیت الله العظمی مکارم شیرازی(حفظه الله) برگزار می شود که علاقمندان می توانند نسخه الکترونیکی کتاب را در سایت مؤسسه به نشانی www.ghadirshenasi.ir و کانال تلگرامی @shiaAnswers دریافت کنند.

مهلت ثبت نام در سایت مؤسسه غدیر شناسی برای شرکت در مسابقه ، تا 22 بهمن جاری و زمان برگزاری مسابقه پنج شنبه 17 اسفند 96 ، به صورت رایگان خواهد بود.

شرکت در این مسابقه محدودیت سنی و تحصیلی ندارد.

جوایز برگزیدگان مسابقه شامل 110 کمک هزینه سفر به کربلا و نجف و سایر جوایز نفیس دیگر است.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
خدایا
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟