• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
بزرگداشت شهدای ۱۸ دی شهر ری با حضور خانواده معظم شهدا و هیئات مذهبی تاریخ:1396/10/20

مراسم بزرگداشت شهدای ۱۸دی شهر ری با حضور خانواده معظم شهدا و هیئات مذهبی شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی تهران، مراسم بزرگداشت ۲۷۰۰ شهید دفاع مقدس و چهار شهید قیام ۱۸ دی شهرری با حضور خانواده معظم شهدا، آیت‌الله محسن قمی، معاون ارتباطات بین‌الملل دفتر مقام معظم رهبری برگزار شد.

در این مراسم، هدایت‌اله جمالی‌پور، معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه ری، حسین نصراله، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، حجت‌ الاسلام کنگرلو رئیس اداره تبلیغات اسلامی، مصطفی هدایی، رئیس سازمان بسیج رسانه استان تهران، هادی تمهیدی، معاون فرماندار شهرستان ری، محمد موسوی، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، رحیمی، رئیس اداره برق شهرستان ری، تعدادی از مسئولان شهرستان و بخش‌های تابعه، اصحاب رسانه و جمع کثیری از عاشقان راه ایثار و شهادت حضور داشتند.

هدایت‌اله‌ جمالی‌پور، معاون استاندار تهران، نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای قیام ۱۸ دی مردم شهرری به تشریح این قیام پرداخت و در ادامه گروه سرود نجم‌الثاقب برنامه‌های فرهنگی خود را اجرا کرد.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟