• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
ساماندهی ۲۰۰ مداح و شاعر اهل بیت (ع) در رباط کریم تاریخ:1396/10/20

رئیس کانون مداحان و شعرای آئینی تبلیغات اسلامی رباط کریم، ابراز داشت: فعالیت ۲۰۰ مداح و شاعر اهل بیت(ع) در این شهرستان ساماندهی شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، اکبر قربانی، رئیس کانون مداحان و شعرای آئینی تبلیغات اسلامی رباط کریم از ساماندهی ۲۰۰ مداح و شاعر اهل بیت(ع) در این شهرستان خبر داد.

وی، افزود: یکسان سازی و انسجام فعالیت مداحان، برنامه ریزی و هماهنگی در دسترسی آسان به آن ها و ساماندهی پرونده های موجود ذاکرین اهل بیت از کارهای مهمی است که موجب نظم و برنامه ریزی در امور مداحی و اقدامات آنان می‌شود.

این مسئول، عنوان کرد: پس از ثبت نام مداحان و شعرا در کانون و بررسی و تکمیل پرونده آنان، کارت عضویت صادر می‌شود و علاوه بر ساماندهی و آموزش های لازم، نظارت خوبی نیز بر فعالیت ها انجام گرفته است.

قربانی، با اشاره به این که در این شهرستان دارای ۴۰۰ مداح خواهر و برادر است، ادامه داد: تبلیغات اسلامی در راستای تغذیه فکری اقدامات خوبی داشته که از جمله آن برگزاری دوره های مختلف آموزشی و توزیع کتب معتبر بین مداحان بوده است.

رئیس کانون مداحان و شعرای آئینی تبلیغات اسلامی رباط کریم، از مداحان و شعرا در خواست کرد تا نسبت به ثبت نام خود در سامانه طوبی اقدام کنند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟