• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
همایش آشنایی با فرق و ادیان نوظهور توسط اداره تبلیغات اسلامی پردیس برگزار شد تاریخ:1396/10/20

همایش آشنایی با فرق و ادیان نوظهور به همت اداره تبلیغات اسلامی پردیس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، میثم عرب احمدی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی پردیس،گفت: همایش آشنایی با فرق و ادیان نوظهور، ۱۳ دی جاری در سالن همایش شهرداری شهرستان تشکیل شد.

این جلسه با حضور حجت‌ الاسلام توسلی، امام جمعه، حیدری، فرماندار، رؤسای دستگاه ها، نهادها و جمعی از معاونت های پرورشی اداره آموزش و پرورش، برگزار شد.

در این جلسه بعد از سخنرانی و خیر مقدم توسط حجت‌ الاسلام حسینی تبار، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی پردیس، سخنران این جلسه دکتر وکیلی به بیان نکاتی پیرامون ادیان نوظهور، چرایی و علت پیدایش آن و مفاهیم مرتبط با این فرقه ها پرداخت.

دکتر وکیلی ضمن ابراز خرسندی در خصوص استقبال خوب مخاطبین، از مسئولین خواست تا تعداد چنین جلساتی در آینده افزایش یابد.

سخن روز
حسود:
” لقمان به فرزندش گفت: حسود را سه نشانه است؛ پشت سر غیبت می کند، رو به رو تملق می گوید و از گرفتاری دیگران شاد می شود. „

تصویر هفته
طبیعت زیبا
مقاله
انس و علاقه ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام
از ملت ایران به ‌عنوان وفادارترین ملتها به اسلام یاد شده است، و هیچ ملتی به اندازه مردم ایران تاکنون از منبع روشنایی بخش وحی، پرتو نگرفته است.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
ثَلَاثٌ مَنْ كُنَّ فيه جَمَعَ اللَّهُ لَهُ خَيرَ الدُّنيا و الْآخِرَةِ الرِّضا بالْقَضاءِ و الصَّبرُ عِندَ البَلاءِ وَ الدُّعاءُ عِنْد الشِّدَّةِ و ال ...
كسى كه سه خصلت در او باشد خداوند خير دنيا و آخرت را براى او فراهم مى كند: خشنودى به مقدّرات، صبر در بلا و دعا در سختى و راحتى .
«بحارالأنوار (ط-بیروت) ج68، ص156، ح71»
یادداشت
۵ بلایی که آلودگی هوا بر سر ما می‌آورد
وقتی افراد بیش از اندازه در معرض آلودگی هوا قرار می‌گیرند بیماری‌هایی همچون: آسم، برونشیت، آمفیزم و حتی احتمالاً مبتلا شدن به سرطان در این گونه افراد نیز بالا می‌رود.
نظرسنجی
بنظر شما، رفع کدام آسیب اجتماعی باید اولویت برنامه ای سازمان تبلیغات اسلامی باشد؟