• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزیده شدن آثار پژوهشی ۱۱ نفر از طلاب مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در نهمین جشنواره علامه حلی تاریخ:1396/10/20

مدیر مجتمع کوثر، از برگزیده شدن آثار پژوهشی ۱۱ نفر از طلاب مجتمع کوثر در نهمین جشنواره علامه حلی (کشوری) خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جلالی، مدیر مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر، در گفتگو با روابط عمومی، از برگزیده شدن آثار پژوهشی ۱۱ نفر از طلاب مجتمع کوثر در نهمین جشنواره علامه حلی (کشوری) خبر داد.

وی، در ادامه افزود: پژوهش فرایند تولید علم است و تأثیرگذاری پژوهش در تمدن کنونی دنیا و در آینده آن بسیار روشن و بدیهی است، هر چه در تاریخ بشری به زمان های اخیر نزدیک می شویم، این تأثیر گذاری ببیشتر می‌شود.

جلالی، اظهار داشت: مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر با ایجاد محیطی شفاف، پویا و معنوی به ترویج روحیه ی پژوهشگرانه طلاب پرداخته و زمینه های مناسب برای تولید آثار کاربردی و مفید فراهم ساخته است.

وی، خاطر نشان کرد: جشنواره علامه حلی جشنواره‌ای است که به منظور تجلیل از محققان جوان حوزوی برگزار می‌شود، برگزیدگان این جشنواره ضمن دریافت لوح تقدیر جشنواره و جوایز دیگر، برای استفاده از تسهیلات پژوهشگری و علمی به سایر معاونت های حوزه‌های علمیه معرفی می‌شوند.

مدیر مجتمع کوثر، یاد آور شد: در این جشنواره ۱۱ اثر از آثار برگزیده متعلق به طلاب مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر در سطح ۲ و ۳ و ۴ است که شامل موضوعات قرآنی، سیاسی، اجتماعی، کلامی است.

فاطمه قربانی، به‌ عنوان پژوهشگر برگزیده؛ در مرحله کشوری نهمین جشنواره علامه حلی، در شهر مقدس قم مورد تقدیر قرار گرفت.

جلالی، در پایان خاطر نشان کرد: خدا را شاکریم که شاهد کسب مقام‌های برتر علمی، پژوهشی و قرآنی طلاب مجتمع آموزش علوم اسلامی کوثر هستیم و آرزومندیم که افتخار آفرینی های بیشتری از سوی طلاب کوثر شاهد باشیم.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟