• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی شهرستان شهریار تاریخ:1396/10/20

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، سه‌شنبه ۱۹ دی‌ ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

جلیل‌زاده، گفت: سخنرانی مذهبی، تشکیل کلاس های معارف اسلامی، تبیین ارزش‌ها، دستاوردها و مبانی انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم دعا و زیارت، اقامه نماز جماعت، برپایی کلاس های روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، تفسیر، برگزاری برنامه های مذهبی، فرهنگی و تبلیغی، پاسخگویی به شبهاتدینی نسل جوان از محورهای فعالیت‌های روحانیون در این شهرستان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، در پایان متذکر شد: مبلّغان دینی نقش بسیار مهمی در تبیین مبانی دینی داشته و می‌توانند در خصوص جوانان به محافل دینی و تقویت بنیه مذهبی نسل نو تأثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

سخن روز
حسود:
” لقمان به فرزندش گفت: حسود را سه نشانه است؛ پشت سر غیبت می کند، رو به رو تملق می گوید و از گرفتاری دیگران شاد می شود. „

تصویر هفته
طبیعت زیبا
مقاله
انس و علاقه ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام
از ملت ایران به ‌عنوان وفادارترین ملتها به اسلام یاد شده است، و هیچ ملتی به اندازه مردم ایران تاکنون از منبع روشنایی بخش وحی، پرتو نگرفته است.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
ثَلَاثٌ مَنْ كُنَّ فيه جَمَعَ اللَّهُ لَهُ خَيرَ الدُّنيا و الْآخِرَةِ الرِّضا بالْقَضاءِ و الصَّبرُ عِندَ البَلاءِ وَ الدُّعاءُ عِنْد الشِّدَّةِ و ال ...
كسى كه سه خصلت در او باشد خداوند خير دنيا و آخرت را براى او فراهم مى كند: خشنودى به مقدّرات، صبر در بلا و دعا در سختى و راحتى .
«بحارالأنوار (ط-بیروت) ج68، ص156، ح71»
یادداشت
۵ بلایی که آلودگی هوا بر سر ما می‌آورد
وقتی افراد بیش از اندازه در معرض آلودگی هوا قرار می‌گیرند بیماری‌هایی همچون: آسم، برونشیت، آمفیزم و حتی احتمالاً مبتلا شدن به سرطان در این گونه افراد نیز بالا می‌رود.
نظرسنجی
بنظر شما، رفع کدام آسیب اجتماعی باید اولویت برنامه ای سازمان تبلیغات اسلامی باشد؟