• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی شهرستان شهریار تاریخ:1396/10/20

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، سه‌شنبه ۱۹ دی‌ ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

جلیل‌زاده، گفت: سخنرانی مذهبی، تشکیل کلاس های معارف اسلامی، تبیین ارزش‌ها، دستاوردها و مبانی انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم دعا و زیارت، اقامه نماز جماعت، برپایی کلاس های روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، تفسیر، برگزاری برنامه های مذهبی، فرهنگی و تبلیغی، پاسخگویی به شبهاتدینی نسل جوان از محورهای فعالیت‌های روحانیون در این شهرستان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، در پایان متذکر شد: مبلّغان دینی نقش بسیار مهمی در تبیین مبانی دینی داشته و می‌توانند در خصوص جوانان به محافل دینی و تقویت بنیه مذهبی نسل نو تأثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟