• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی شهرستان شهریار تاریخ:1396/10/20

رئیس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام صدقعلی جلیل‌زاده، رییس تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، سه‌شنبه ۱۹ دی‌ ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، از فعالیت ۳۰۰ مبلّغ و امام جماعت در مساجد شهری و روستایی این شهرستان خبر داد.

جلیل‌زاده، گفت: سخنرانی مذهبی، تشکیل کلاس های معارف اسلامی، تبیین ارزش‌ها، دستاوردها و مبانی انقلاب اسلامی، برگزاری مراسم دعا و زیارت، اقامه نماز جماعت، برپایی کلاس های روخوانی و روان خوانی قرآن کریم، تفسیر، برگزاری برنامه های مذهبی، فرهنگی و تبلیغی، پاسخگویی به شبهاتدینی نسل جوان از محورهای فعالیت‌های روحانیون در این شهرستان است.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان شهریار، در پایان متذکر شد: مبلّغان دینی نقش بسیار مهمی در تبیین مبانی دینی داشته و می‌توانند در خصوص جوانان به محافل دینی و تقویت بنیه مذهبی نسل نو تأثیر بسیار مثبتی داشته باشند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟