هر روزتان نوروز ؛ نوروزتان پیروز            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
طرح استقرار روحانی در مناطق روستایی به ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند تاریخ:1396/10/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم، به حل و فصل مشکلات و ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام علی مرادی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم از جمله طرح های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی است که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شده، و همواره دارای اثرات مثبت و ماندگاری بوده است.

وی،افزود: اقامه نماز، بیان احکام، پاسخ به سؤالات و شبهات دینی، برگزاری مراسم مذهبی، جذب جوانان و حل و فصل مشکلات روستا از جمله فعالیت های این عزیزان است که با تمام مشقات و تنگناهایی که در سر راه دارند، پیگیر مسائل اجتماعی و دینی مردم هستند.

ایشان، یادآوری کرد: شهرستان ملارد دارای ۵۹ روستا است، که از این تعداد ۳۳ روستا از وجود روحانی مستقر و طرح هجرت برخوردار هستند.

سخن روز
صبر:
” روزی که صبر در باغ زندگیت رویید، به چیدن میوه پیروزی امیدوار باش. „

تصویر هفته
سال نو مبارک
مقاله
نهضت علمی امام باقر(ع)
يكى از محورهاى عمده تعليمات ائمه (ع)، بويژه امام باقر (ع) و امام صادق (ع)، زدايش قياس و استحسان از محيط فقاهت و اجتهاد بود.
حدیث
حضرت علی علیه السلام:
ألْمُؤمنُ نَفسُهُ مِنهُ فى تَعَب، والنّاسُ مِنْهُ فى راحَة ؛
مؤمن آن کسى است که خود را به جهت رفاه مردم در زحمت بیندازد و دیگران از او در أمنیّت و آسایش باشند.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 53، ح 10»
یادداشت
خانه تکانی دل، ضرورتی اجتناب ناپذیر
همانطور که این روزها مشغول خانه تکانی و نظافت منزل هستیم، قدری هم بر آن باشیم که رذائل اخلاقی را از خودمان بزداییم و به فضائل اخلاقی بیارائیم.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟