• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
طرح استقرار روحانی در مناطق روستایی به ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند تاریخ:1396/10/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم، به حل و فصل مشکلات و ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام علی مرادی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم از جمله طرح های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی است که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شده، و همواره دارای اثرات مثبت و ماندگاری بوده است.

وی،افزود: اقامه نماز، بیان احکام، پاسخ به سؤالات و شبهات دینی، برگزاری مراسم مذهبی، جذب جوانان و حل و فصل مشکلات روستا از جمله فعالیت های این عزیزان است که با تمام مشقات و تنگناهایی که در سر راه دارند، پیگیر مسائل اجتماعی و دینی مردم هستند.

ایشان، یادآوری کرد: شهرستان ملارد دارای ۵۹ روستا است، که از این تعداد ۳۳ روستا از وجود روحانی مستقر و طرح هجرت برخوردار هستند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
خدایا
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟