• سال اقتصاد مقاومتی؛ تولید - اشتغال گرامی باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
طرح استقرار روحانی در مناطق روستایی به ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند تاریخ:1396/10/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم، به حل و فصل مشکلات و ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام علی مرادی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم از جمله طرح های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی است که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شده، و همواره دارای اثرات مثبت و ماندگاری بوده است.

وی،افزود: اقامه نماز، بیان احکام، پاسخ به سؤالات و شبهات دینی، برگزاری مراسم مذهبی، جذب جوانان و حل و فصل مشکلات روستا از جمله فعالیت های این عزیزان است که با تمام مشقات و تنگناهایی که در سر راه دارند، پیگیر مسائل اجتماعی و دینی مردم هستند.

ایشان، یادآوری کرد: شهرستان ملارد دارای ۵۹ روستا است، که از این تعداد ۳۳ روستا از وجود روحانی مستقر و طرح هجرت برخوردار هستند.

سخن روز
حسود:
” لقمان به فرزندش گفت: حسود را سه نشانه است؛ پشت سر غیبت می کند، رو به رو تملق می گوید و از گرفتاری دیگران شاد می شود. „

تصویر هفته
طبیعت زیبا
مقاله
انس و علاقه ایرانیان به اهل بیت علیهم السلام
از ملت ایران به ‌عنوان وفادارترین ملتها به اسلام یاد شده است، و هیچ ملتی به اندازه مردم ایران تاکنون از منبع روشنایی بخش وحی، پرتو نگرفته است.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
ثَلَاثٌ مَنْ كُنَّ فيه جَمَعَ اللَّهُ لَهُ خَيرَ الدُّنيا و الْآخِرَةِ الرِّضا بالْقَضاءِ و الصَّبرُ عِندَ البَلاءِ وَ الدُّعاءُ عِنْد الشِّدَّةِ و ال ...
كسى كه سه خصلت در او باشد خداوند خير دنيا و آخرت را براى او فراهم مى كند: خشنودى به مقدّرات، صبر در بلا و دعا در سختى و راحتى .
«بحارالأنوار (ط-بیروت) ج68، ص156، ح71»
یادداشت
۵ بلایی که آلودگی هوا بر سر ما می‌آورد
وقتی افراد بیش از اندازه در معرض آلودگی هوا قرار می‌گیرند بیماری‌هایی همچون: آسم، برونشیت، آمفیزم و حتی احتمالاً مبتلا شدن به سرطان در این گونه افراد نیز بالا می‌رود.
نظرسنجی
بنظر شما، رفع کدام آسیب اجتماعی باید اولویت برنامه ای سازمان تبلیغات اسلامی باشد؟