• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
طرح استقرار روحانی در مناطق روستایی به ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند تاریخ:1396/10/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم، به حل و فصل مشکلات و ارتقای بینش دینی مردم کمک می‌کند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام علی مرادی، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ملارد گفت: طرح استقرار روحانی در مناطق محروم از جمله طرح های ابلاغی سازمان تبلیغات اسلامی است که با استقبال بسیار خوبی از سوی مردم مواجه شده، و همواره دارای اثرات مثبت و ماندگاری بوده است.

وی،افزود: اقامه نماز، بیان احکام، پاسخ به سؤالات و شبهات دینی، برگزاری مراسم مذهبی، جذب جوانان و حل و فصل مشکلات روستا از جمله فعالیت های این عزیزان است که با تمام مشقات و تنگناهایی که در سر راه دارند، پیگیر مسائل اجتماعی و دینی مردم هستند.

ایشان، یادآوری کرد: شهرستان ملارد دارای ۵۹ روستا است، که از این تعداد ۳۳ روستا از وجود روحانی مستقر و طرح هجرت برخوردار هستند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟