• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
کاهش آسیب های اجتماعی مهم ترین رویکرد فعالیت روحانیون مستقر استان تهران است تاریخ:1396/12/19

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی تهران گفت: کاهش آسیب های اجتماعی، اهم فعالیت روحانیون مستقر در استان تهران است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سیدحسین کوششی، معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی این اداره کل شنبه ۱۹ اسفند جاری در همایش تجلیل از مبلغین و وعاظ برتر استان تهران اظهار داشت: فعالیت روحانیون مستقر در استان تهران در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی است.

کوششی، افزود: توسعه و تقویت شبکه تبلیغ از وظایف سازمان تبلیغات اسلامی است که این موضوع در استان تهران به خوبی انجام شده است.

وی، در ادامه با اشاره به اینکه ۲ هزار مبلغه و حدود ۳۲۰۰ مبلغ در حال فعالیت هستند، گفت: لازم به ذکر است که تعداد ۲۹۲۰ امام جماعت در سطح استان تهران نیز فعالیت دارند.

معاون فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی استان تهران بیان داشت: در سال ۹۶ حدود ۱۵۲ نفر به‌عنوان روحانی مستقر در سطح شهرستان های استان تهران فعالیت می‌کنند که تاکنون چندین دوره آموزشی برای آنها برگزار شده است.

ایشان، گفت: روحانیون مستقر استان تهران در مناسبت های دینی و انقلابی و همچنین در حوزه کاهش آسیب های اجتماعی فعالیت دارند و سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با همکاری ائمه جماعات مساجد نقش خوبی در گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی و ترویج سبک زندگی اسلامی ایرانی و همچنین جذب نوجوانان و جوانان به دین و آشنایی این گروه ها با آموزه های دین، داشته است.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟