• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تبلیغ روحانیون از هر رسانه ای مهم تر است تاریخ:1396/12/19

حجت‌الاسلام نوری زاده در همایش تجلیل از مبلغین و وعاظ برتر استان تهران گفت: تبلیغ روحانیون می تواند از هر رسانه ای مهم تر باشد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام سیدناصرالدین نوری زاده، صبح شنبه ۱۹ اسفند جاری با حضور در همایش تجلیل از مبلغین و وعاظ برتر استان تهران که در سالن اجتماعات اداره کل برگزار شد، طی سخنانی اظهار داشت: هرکجا روحانی مستقر هست و شبکه تبلیغ حضور دارد، میزان آسیب های اجتماعی کم است.

نوری زاده، افزود: تبلیغ، شغل نیست بلکه لطف خداوند متعال به ما است تا بتوانیم دین خدا را به اطلاع مردم برسانیم و یکی از افتخارات سازمان تبلیغات اسلامی، ساماندهی ۵۰ هزار مبلغ در مناسبت های دینی و انقلابی است.

وی، بیان داشت: شرایط تبلیغ در جامعه امروز، متفاوت از گذشته است زیرا سطح کیفی اندیشه و بالندگی فکری مخاطبان ما، امروز بیشتر از گذشته است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، اظهار داشت: مساجد باید به‌عنوان پایگاه مردمی تبدیل شوند و به اقامه نماز جماعت در آنها بسنده نشود.

نوری زاده، در ادامه گفت: باید نیازهای جامعه را در شرایط فعلی بسنجیم؛ موضوعی که مورد تایید مقام معظم رهبری است و باید از فضای مجازی، در حوزه تبلیغ استفاده کنیم، البته همانطور که رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تأکید بر استفاده از ابزارهای روز، بر بهره مندی از روش های سنتی تبلیغ نیز تاکید دارند.

ایشان، تأکید کرد: تبلیغ روحانیون از هر رسانه ای می تواند مهمتر باشد و روحانیون مستقر و مبلغین باید دارای سعه صدر، باسواد، بامحبت، پیشگام، آشنا با ابزارهای روز و مخلص باشند و به فرهنگ مخاطبان احترام بگذارند.

در این همایش از ۷ خطیب و مبلغ توانمند استان تهران تجلیل شد.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟