• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تجمع فاطمی هیئات مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم در امامزاده عمادالدین(ع) تاریخ:1396/12/22

تجمع فاطمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) توسط هیئات مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم در امامزاده عمادالدین(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، از برگزاری تجمع فاطمی هیئات مذهبی وابسته به این اداره به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) خبر داد.

وی، افزود: در سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س)، هیئات مذهبی وابسته به این اداره و مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، در قالب دسته سینه زنی به عزاداری و سوگواری پرداختند.

این مسئول، ابراز داشت: دسته های عزاداری مسیر را با چشمانی اشک آلود پیمودند و در امامزاده عمادالدین(ع) گردهم آمدند، سخنرانان مذهبی در خصوص زندگانی و شخصیت حضرت زهرا(س) سخنرانی کرده و مداحان اهل بیت(ع) نیز در رثای آن حضرت به مرثیه سرایی و روضه خوانی پرداختند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
منقبت و ستایش اهل بیت علیهم السلام در شعر و ادب فارسی
شیعیان از یکی از مهم ترین ابزار های احساسی و عاطفی یعنی ادبیات، آن هم در قالبِ شعر که نقطه اوج بیان احساس است، برای نشر دیدگاه های مذهبی خود بهره بردند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟