• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تجمع فاطمی هیئات مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم در امامزاده عمادالدین(ع) تاریخ:1396/12/22

تجمع فاطمی به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) توسط هیئات مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم در امامزاده عمادالدین(ع) برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، منوچهر جلیلی، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی رباط کریم، از برگزاری تجمع فاطمی هیئات مذهبی وابسته به این اداره به مناسبت سالروز شهادت حضرت زهرا(س) خبر داد.

وی، افزود: در سالروز شهادت بی بی دو عالم حضرت فاطمه الزهرا(س)، هیئات مذهبی وابسته به این اداره و مشتاقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع)، در قالب دسته سینه زنی به عزاداری و سوگواری پرداختند.

این مسئول، ابراز داشت: دسته های عزاداری مسیر را با چشمانی اشک آلود پیمودند و در امامزاده عمادالدین(ع) گردهم آمدند، سخنرانان مذهبی در خصوص زندگانی و شخصیت حضرت زهرا(س) سخنرانی کرده و مداحان اهل بیت(ع) نیز در رثای آن حضرت به مرثیه سرایی و روضه خوانی پرداختند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟