• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ۱۰ هزار برنامه فرهنگی و مذهبی توسط هیئات مذهبی مستمر شهرستان شهریار در سال ۹۶ تاریخ:1397/1/13

کارشناس تشکل‌های دینی تبلیغات اسلامی شهریار، گفت: طی سال 96، هیئات مذهبی مستمر این شهرستان، 10 هزار برنامه فرهنگی و مذهبی برگزار کرده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، کارشناس تشکل‌های دینی اداره تبلیغات اسلامی شهریار، سه‌شنبه ۱۵ اسفندماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی این اداره، گفت: طی سال ۱۳۹۶، هیئات مذهبی این شهرستان، ۱۰ هزار برنامه فرهنگی و مذهبی برگزار کرده اند.

وی، افزود: در سطح شهرستان شهریار ۴۰۰ هیئت مذهبی مستمر و موردی، فعالیت های فرهنگی و مذهبی دارند و در مناسبت های مذهبی نیز به تعظیم شعائر دینی می پردازند.

نثاری، تصریح کرد: برگزاری مراسم سخنرانی، برپایی ایستگاه های صلواتی، مداحی و مرثیه سرائی، برگزاری مسابقات فرهنگی و قرآنی از محورهای فعالیتهای هیئات مذهبی در این شهرستان است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: اوج فعالیت ها و برنامه های هیئات مذهبی در ماه مبارک رمضان، ایام فاطمیه، دهه اول ماه محرم، دهه آخر ماه صفر، اعیاد مذهبی، ایام ولادت و شهادت ائمه معصومین(ع) است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟