• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حلول ماه پر فضیلت شعبان المعظم و اعیاد سعید شعبانیه مبارک باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جشن عید مبعث در ۱۰۰هیئت مذهبی اسلامشهر تاریخ:1397/1/27

مراسم جشن عید مبعث در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی اسلامشهر، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی عزیزی، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز عید مبعث مراسم جشن و سخنرانی طی روز های ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه جاری، با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به این اداره، برگزار شد.

عزیزی، خاطرنشان کرد: در این مراسم، سخنرانان پیرامون بعثت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم به سخنرانی ، و مداحان نیز، به مولودی خوانی پرداختند.

وی، افزود: علاوه بر مدیحه سرایی، پخش شربت و شیرینی، برپایی ایستگاه های صلواتی و اجرای مسابقات فرهنگی هم از برنامه های شاخص در این مراسم بود.

سخن روز
محبت:
” محبت، تلخکامی های زندگی را شیرین ، یأس را به امید ، غم را به شادی و بدبختی را به خوشبختی تبدیل می کند. „

تصویر هفته
اعیاد شعبانیه
مقاله
راهکارهای حمایت از تولید داخلی
نگاهی به نام‌گذاری سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری نشان از این دارد هم‌چنان که شاهد گسترش تحریم های اقتصادی کشورهای استثمارگر غربی هستیم، محوریت مباحث کشور نیز حول مقابله با این تهدیدهاست.
حدیث
امام حسین علیه السلام:
لا یأمَن یومَ القیامَةِ إلاّ مَن خافَ الله فِی الدُّنیا ؛
هیچکس در قیامت در امان نیست، مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.
«بحار الانوار، ج 44، ص 192»
یادداشت
اسم شما چه رنگی است؟
اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید بسیار جالب و هیجان انگیز است.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟