• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جشن عید مبعث در ۱۰۰هیئت مذهبی اسلامشهر تاریخ:1397/1/27

مراسم جشن عید مبعث در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی اسلامشهر، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی عزیزی، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز عید مبعث مراسم جشن و سخنرانی طی روز های ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه جاری، با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به این اداره، برگزار شد.

عزیزی، خاطرنشان کرد: در این مراسم، سخنرانان پیرامون بعثت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم به سخنرانی ، و مداحان نیز، به مولودی خوانی پرداختند.

وی، افزود: علاوه بر مدیحه سرایی، پخش شربت و شیرینی، برپایی ایستگاه های صلواتی و اجرای مسابقات فرهنگی هم از برنامه های شاخص در این مراسم بود.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟