• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جشن عید مبعث در ۱۰۰هیئت مذهبی اسلامشهر تاریخ:1397/1/27

مراسم جشن عید مبعث در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به تبلیغات اسلامی اسلامشهر، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی عزیزی، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی اسلامشهر گفت: به مناسبت فرا رسیدن سالروز عید مبعث مراسم جشن و سخنرانی طی روز های ۲۴ و ۲۵ فروردین ماه جاری، با حضور عاشقان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) در ۱۰۰ هیئت مذهبی وابسته به این اداره، برگزار شد.

عزیزی، خاطرنشان کرد: در این مراسم، سخنرانان پیرامون بعثت نبی مکرم اسلام صلی الله علیه و آله وسلم به سخنرانی ، و مداحان نیز، به مولودی خوانی پرداختند.

وی، افزود: علاوه بر مدیحه سرایی، پخش شربت و شیرینی، برپایی ایستگاه های صلواتی و اجرای مسابقات فرهنگی هم از برنامه های شاخص در این مراسم بود.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟