• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فضیلت و عظمت ماه شعبان تاریخ:1397/1/27

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران، فضیلت و عظمت ماه شعبان را یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران دوشنبه۲۷ فروردین‌ ماه جاری و در گفتگو باروابط عمومی اداره، فضیلت و عظمت ماه شعبان را را یادآور شد.
معصومی گفت:ماه شعبان ماه بسیار شریفی است و به رسول خدا(ص) منتسب است.آن حضرت همه این ماه را روزه میگرفت و می فرمود:شعبان ماه من است،هرکه یک روز از این ماه را روزه بگیرد،بهشت بر او واجب می‌شود.
معصومی افزود:فضیلت واعمال این ماه در کتاب مفاتیح آمده است و بسیار مناسب است که مومنین به آن مراجعه کنند و ملتزم به انجام اعمال این ماه باشند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
بین الحرمین
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
انّ أرض كربلا و ماء الفرات اوّل ارض و اول ماء قدّس الله تبارك و تعالى... ؛
سرزمين كربلا و آب فرات، اولين زمين و نخستين آبى بودند كه خداوند متعال به آنها قداست و شرافت بخشيد.
«كامل الزيارات، ص 269 »
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟