• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حلول ماه پر فضیلت شعبان المعظم و اعیاد سعید شعبانیه مبارک باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
فضیلت و عظمت ماه شعبان تاریخ:1397/1/27

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران، فضیلت و عظمت ماه شعبان را یادآور شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام معصومی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران دوشنبه۲۷ فروردین‌ ماه جاری و در گفتگو باروابط عمومی اداره، فضیلت و عظمت ماه شعبان را را یادآور شد.
معصومی گفت:ماه شعبان ماه بسیار شریفی است و به رسول خدا(ص) منتسب است.آن حضرت همه این ماه را روزه میگرفت و می فرمود:شعبان ماه من است،هرکه یک روز از این ماه را روزه بگیرد،بهشت بر او واجب می‌شود.
معصومی افزود:فضیلت واعمال این ماه در کتاب مفاتیح آمده است و بسیار مناسب است که مومنین به آن مراجعه کنند و ملتزم به انجام اعمال این ماه باشند.

سخن روز
محبت:
” محبت، تلخکامی های زندگی را شیرین ، یأس را به امید ، غم را به شادی و بدبختی را به خوشبختی تبدیل می کند. „

تصویر هفته
اعیاد شعبانیه
مقاله
راهکارهای حمایت از تولید داخلی
نگاهی به نام‌گذاری سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری نشان از این دارد هم‌چنان که شاهد گسترش تحریم های اقتصادی کشورهای استثمارگر غربی هستیم، محوریت مباحث کشور نیز حول مقابله با این تهدیدهاست.
حدیث
امام حسین علیه السلام:
لا یأمَن یومَ القیامَةِ إلاّ مَن خافَ الله فِی الدُّنیا ؛
هیچکس در قیامت در امان نیست، مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.
«بحار الانوار، ج 44، ص 192»
یادداشت
اسم شما چه رنگی است؟
اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید بسیار جالب و هیجان انگیز است.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟