• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعلام برنامه های تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا در ماه شعبان تاریخ:1397/1/27

رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا، برنامه های فرهنگی مذهبی در اعیاد شعبانیه را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام حسن منتظری، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان پیشوا، در گفتگو با روابط عمومی این اداره دوشنبه ۲۷ فروردین ماه سال جاری با بیان این خبرگفت: تمهیدات لازم جهت برگزاری جشن های شعبان،هماهنگی با ائمه جماعات بمنظور برگزاری مناجات شعبانیه در مساجد،برگزاری مسابقات فرهنگی و ودینی در هیئات مذهبی، برگزاری ختم صلوات در هیئات مذهبی، مراکز وموسسات قرآنی، نورافشانی نیمه شعبان، جشنهای اعیاد شعبانیه باهمگاری ستاد ادعیه شهرستان و اعزام مبلغ ومبلغه به شهرستان، و روستاهای تابعه و برنامه ریزی جهت ماه مبارک رمضان را از مهمترین فعالیتهای اداره تبلیغات اسلامی در این ماه برشمرد.
وی درخاتمه گفت: ۳۰نفر از روحانیون و ۲۰نفر از مبلغات حوزوی نیز در ماه شعبان پیرامون مباحث اعتقادی و مهدویت سخنرانی خواهند کرد.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟