• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حلول ماه پر فضیلت شعبان المعظم و اعیاد سعید شعبانیه مبارک باد            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم عزای حضرت موسی بن جعفر(ع) در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم تاریخ:1397/1/27

هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عزای حضرت موسی بن جعفر(ع) را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام هدایتی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: مراسم عزای امام موسی الکاظم (ع) در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به این اداره با حضور اعضای این هیئت، ۲۳ فروردین جاری برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام کوثری نیا، از مبلغین منطقه در خصوص شخصیت و زندگانی آن حضرت سخنرانی کرد و هادی علی بخشی، مداح اهل بیت(ع) به روضه خوانی و سینه زنی پرداخت و شرکت کنندگان نیز اشک ماتم ریختند.

این مسئول، تصریح کرد: این هیئت هر هفته سه شنبه ها ساعت ۱۹ در پرند فاز۳ خیابان حافظ روبه‌روی باشگاه آینده سازان حسینیه پنج تن آل عبا(ع) برگزار می‌شود و علاقه مندان می توانند از طرق کانال این هیئت به آدرس amesadat@ برای اطلاع از مراسم مراجعه کنند.

سخن روز
محبت:
” محبت، تلخکامی های زندگی را شیرین ، یأس را به امید ، غم را به شادی و بدبختی را به خوشبختی تبدیل می کند. „

تصویر هفته
اعیاد شعبانیه
مقاله
راهکارهای حمایت از تولید داخلی
نگاهی به نام‌گذاری سال های اخیر از سوی مقام معظم رهبری نشان از این دارد هم‌چنان که شاهد گسترش تحریم های اقتصادی کشورهای استثمارگر غربی هستیم، محوریت مباحث کشور نیز حول مقابله با این تهدیدهاست.
حدیث
امام حسین علیه السلام:
لا یأمَن یومَ القیامَةِ إلاّ مَن خافَ الله فِی الدُّنیا ؛
هیچکس در قیامت در امان نیست، مگر کسی که در دنیا ترس از خدا در دل داشت.
«بحار الانوار، ج 44، ص 192»
یادداشت
اسم شما چه رنگی است؟
اینکه شما بدانید برای اسمتان رنگ مخصوصی وجود دارد و می توانید راز شخصیتی خود را از لا به لای آن دریابید بسیار جالب و هیجان انگیز است.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟