• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم عزای حضرت موسی بن جعفر(ع) در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم تاریخ:1397/1/27

هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عزای حضرت موسی بن جعفر(ع) را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام هدایتی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: مراسم عزای امام موسی الکاظم (ع) در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به این اداره با حضور اعضای این هیئت، ۲۳ فروردین جاری برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام کوثری نیا، از مبلغین منطقه در خصوص شخصیت و زندگانی آن حضرت سخنرانی کرد و هادی علی بخشی، مداح اهل بیت(ع) به روضه خوانی و سینه زنی پرداخت و شرکت کنندگان نیز اشک ماتم ریختند.

این مسئول، تصریح کرد: این هیئت هر هفته سه شنبه ها ساعت ۱۹ در پرند فاز۳ خیابان حافظ روبه‌روی باشگاه آینده سازان حسینیه پنج تن آل عبا(ع) برگزار می‌شود و علاقه مندان می توانند از طرق کانال این هیئت به آدرس amesadat@ برای اطلاع از مراسم مراجعه کنند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
بین الحرمین
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
انّ أرض كربلا و ماء الفرات اوّل ارض و اول ماء قدّس الله تبارك و تعالى... ؛
سرزمين كربلا و آب فرات، اولين زمين و نخستين آبى بودند كه خداوند متعال به آنها قداست و شرافت بخشيد.
«كامل الزيارات، ص 269 »
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟