• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تشریح فعالیت روحانیون مستقر شهرستان قرچک در سال ۹۶ تاریخ:1397/1/28

حجت‌الاسلام رضا غلامی،رئیس اداره تبلیغات اسلامی قرچک برنامه های روحانیون مستقر در سال ۹۶ را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام رضا غلامی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قرچک از برگزاری برنامه های فرهنگی، مذهبی و قرآنی با همکاری روحانیون مستقر در سال ۹۶ خبر داد.

حجت‌الاسلام غلامی، ضمن تقدیر از اهتمام روحانیون مستقر روستاهای مختلف شهرستان قرچک در پیشبرد اهداف سازمان تبلیغات اسلامی گفت: این اداره با همکاری روحانیون مستقر برنامه متعددی از قبیل: برگزاری گفتمان های دینی در مساجد و مدارس، برگزاری مراسم سخنرانی در مدارس به مناسبت های ملی و مذهبی، نماز جماعت مدارس، برگزاری کلاس های قرآنی در سطوح مختلف، برگزاری جلسات پاسخ به پرسش های اعتقادی و فکری، سرکشی از خانواده معظم شهدای روستاها، دستگیری از خانوده های بی بضاعت و چندین برنامه های دیگر در سطح روستاهای شهرستان قرچک برگزار کرده است.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟