• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی استان تهران برگزار شد تاریخ:1397/2/24

پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی به مناسبت هفته بزرگداشت روز معلم از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در شهرری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی به مناسبت هفته بزرگداشت و تکریم هفته معلم با حضور پیشکسوتان، مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن برتر استان تهران از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی در شهرری برگزار شد.

در این همایش از 200 تن از معلمان برتر قرآنی استان تهران تجلیل به عمل آمد که به صورت ویژه ، سه پیشکسوت در عرصه تدریس، تعلیم و آموزش، سه تن از مدیران مؤسسه قرآن و سه تن از مسئولان خانه قرآنی تجلیل شدند.

حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری‌زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی این اداره کل و عباس سلیمی، استاد پیشکسوت قرآنی به سخنرانی پرداختند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان (عج)
مقاله
زندگی در دنیا و مثال های قرآنی
قرآن کریم، پس از بیان ناپایداری دنیا و لذّت‌های آن، مردم را به یک مسابقه بزرگ روحانی و سرنوشت‌ساز دعوت می‌کند. میدان این مسابقه، همین دنیای فریبنده است که باید آن را وسیله رسیدن به سعادت آخرت قرار داد ...
حدیث
امام رضا علیه السلام:
اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِن ؛
هیچ خویشتنداریی سودمندتر از دوری از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.
«فقه الرضا علیه السلام / ص356»
یادداشت
سالروز ازدواج حضرت علی و زهرا (علیه السلام)
ازدواج حضرت فاطمه سلام الله علیها و امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام از مهم ترین اتفاقات تاریخ شیعه است که ثمره این پیوند مبارک و سراسر مملو از عشق و محبت، درخت گهربار امامت است.
نظرسنجی
بنظر شما، اولویت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در فصل تابستان چه باید باشد؟