• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی استان تهران برگزار شد تاریخ:1397/2/24

پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی به مناسبت هفته بزرگداشت روز معلم از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران در شهرری برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، پنجمین همایش تکریم و تجلیل از معلمان قرآنی به مناسبت هفته بزرگداشت و تکریم هفته معلم با حضور پیشکسوتان، مدیران مؤسسات و خانه‌های قرآن برتر استان تهران از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی در شهرری برگزار شد.

در این همایش از 200 تن از معلمان برتر قرآنی استان تهران تجلیل به عمل آمد که به صورت ویژه ، سه پیشکسوت در عرصه تدریس، تعلیم و آموزش، سه تن از مدیران مؤسسه قرآن و سه تن از مسئولان خانه قرآنی تجلیل شدند.

حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری‌زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران، مهدی نادی، رئیس اداره امور قرآنی این اداره کل و عباس سلیمی، استاد پیشکسوت قرآنی به سخنرانی پرداختند.

سخن روز
تلاش:
” هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز است، تلاش بیشتر امروز، سازنده فردای متفاوت شماست. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان
مقاله
راستگویی؛ شاخصه مهم انسان مؤمن
صراحت و صداقت یعنی بدون تزویر و حیله‌ صحبت کردن و برای رسیدن به اهداف خود هر سخنی را هرچند کذب نگفتن، و این صفت از ویژگی‌ های ممتاز و افتخار آمیز پیامبر اکرم بوده است.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
مَن أَرادَ أَنْ یَکونَ فی جِوارِ نَبیِّه وَ جِوارِ عَلیٍّ وَ فاطِمةَ فَلا یَدَعْ زِیارَةَ الحُسَینِ علیه السلام
هر که می‌خواهد در جوار پیامبرش صلی الله علیه و آله و جوار امام علی و حضرت فاطمه علیهم السلام باشد، زیارت امام حسین علیه السلام را رها نکند.
«وسائل الشیعه/ج14/ص425»
یادداشت
آیا میزان موفقیت را به درستی ارزیابی می‌کنیم؟
برای مسلمانان، بزرگ‌ترین موفقیت در زندگی این است که آنچه را که خدا می‌خواهد، انجام دهند.
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟