• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
حجت‌الاسلام آخوند پور از راه اندازی و پشتیبانی وبسایت معجزه جاوید خبر داد تاریخ:1397/2/26

رضا انصاری مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران گفت:حجت‌الاسلام آخوند پور از راه اندازی و پشتیبانی وبسایت معجزه جاوید خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، رضا انصاری مسئول اعزام مبلغ اداره تبلیغات اسلامی شمال غرب تهران، چهارشنبه ۲۶ اردیبهشت ماه جاری و در گفتگو با روابط عمومی اداره، گفت: حجت‌الاسلام حسن آخوند پور از روحانیون مرتبط با اداره در گفتگویی حضوری اعلام کرد وبسایت معجزه جاوید با نظارت و توجه او راه اندازی شده است.

انصاری افزود:در این وبسایت مطالب متنوع تفسیری و روایی گنجانده شده است.

سخن روز
فروتنی:
” تا زماني كه به قدرت نرسيده اي فرمانبردار باش و چون به آن رسيدي، فروتن. „

تصویر هفته
رمضان الکریم
مقاله
آثار و فواید روزه
روزه، با کیفیتی که دارد در حقیقت روح معنوی و ایمانی انسان را تقویت و اراده او را در اجتناب از معاصی و گناه قوی و نیرومند می گرداند و رمضان ماه خودسازی و تزکیه است.
حدیث
پيامبر اسلام(صلى الله عليه و آله):
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجلَّ وَ هُو شهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیه الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئات وَ هُوَ شهرُ البَرَكَة؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
«بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5»
یادداشت
تغذیه سالم در ماه رمضان؛ بایدها و نبایدها
روزه، تمريني براي زندگي سالم و دستيابي به مراحلي از تقوا است. انتخاب روش هاي بهداشتي و تغذيه مناسب مي تواند با تامين سلامت افزون تر، انسان را براي بهره گيري بيشتر از بركات اين ماه خدا ياري كند.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟