• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های قرآنی ماه رمضان تبلیغات اسلامی و فرماندهی انتظامی شهریار تاریخ:1397/2/26

روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی شهرستان خبر داد.

نثاری، با بیان اینکه این جلسه سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: در این جلسه که با حضور عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار و سرگرد سیرتی، از مسئولین معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تشکیل شد، در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی بحث و تبادل نظر شد.

اسماعیل‌زاده، در این جلسه تصریح کرد: واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر و روستاهای منطقه آماده هرگونه همکاری فرهنگی و قرآنی با نیروی انتظامی است.

سرگرد سیرتی نیز، ضمن تشکر از همکاری اداره تبلیغات اسلامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، تأکید کرد: بدون شک فعالیت‌های فرهنگی، قرآنی و دینی اداره تبلیغات اسلامی و تلاش در راستای ارتقای باورهای دینی آحاد مختلف جامعه، موجب کاهش آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

روابط عمومی شهریار، در خاتمه متذکر شد: برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و همچنین آزمون های روخوانی و روانخوانی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان از مصوبات این جلسه بود.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟