• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های قرآنی ماه رمضان تبلیغات اسلامی و فرماندهی انتظامی شهریار تاریخ:1397/2/26

روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی شهرستان خبر داد.

نثاری، با بیان اینکه این جلسه سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: در این جلسه که با حضور عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار و سرگرد سیرتی، از مسئولین معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تشکیل شد، در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی بحث و تبادل نظر شد.

اسماعیل‌زاده، در این جلسه تصریح کرد: واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر و روستاهای منطقه آماده هرگونه همکاری فرهنگی و قرآنی با نیروی انتظامی است.

سرگرد سیرتی نیز، ضمن تشکر از همکاری اداره تبلیغات اسلامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، تأکید کرد: بدون شک فعالیت‌های فرهنگی، قرآنی و دینی اداره تبلیغات اسلامی و تلاش در راستای ارتقای باورهای دینی آحاد مختلف جامعه، موجب کاهش آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

روابط عمومی شهریار، در خاتمه متذکر شد: برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و همچنین آزمون های روخوانی و روانخوانی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان از مصوبات این جلسه بود.

سخن روز
فروتنی:
” تا زماني كه به قدرت نرسيده اي فرمانبردار باش و چون به آن رسيدي، فروتن. „

تصویر هفته
رمضان الکریم
مقاله
آثار و فواید روزه
روزه، با کیفیتی که دارد در حقیقت روح معنوی و ایمانی انسان را تقویت و اراده او را در اجتناب از معاصی و گناه قوی و نیرومند می گرداند و رمضان ماه خودسازی و تزکیه است.
حدیث
پيامبر اسلام(صلى الله عليه و آله):
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجلَّ وَ هُو شهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیه الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئات وَ هُوَ شهرُ البَرَكَة؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
«بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5»
یادداشت
تغذیه سالم در ماه رمضان؛ بایدها و نبایدها
روزه، تمريني براي زندگي سالم و دستيابي به مراحلي از تقوا است. انتخاب روش هاي بهداشتي و تغذيه مناسب مي تواند با تامين سلامت افزون تر، انسان را براي بهره گيري بيشتر از بركات اين ماه خدا ياري كند.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟