• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های قرآنی ماه رمضان تبلیغات اسلامی و فرماندهی انتظامی شهریار تاریخ:1397/2/26

روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی شهرستان خبر داد.

نثاری، با بیان اینکه این جلسه سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: در این جلسه که با حضور عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار و سرگرد سیرتی، از مسئولین معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تشکیل شد، در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی بحث و تبادل نظر شد.

اسماعیل‌زاده، در این جلسه تصریح کرد: واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر و روستاهای منطقه آماده هرگونه همکاری فرهنگی و قرآنی با نیروی انتظامی است.

سرگرد سیرتی نیز، ضمن تشکر از همکاری اداره تبلیغات اسلامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، تأکید کرد: بدون شک فعالیت‌های فرهنگی، قرآنی و دینی اداره تبلیغات اسلامی و تلاش در راستای ارتقای باورهای دینی آحاد مختلف جامعه، موجب کاهش آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

روابط عمومی شهریار، در خاتمه متذکر شد: برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و همچنین آزمون های روخوانی و روانخوانی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان از مصوبات این جلسه بود.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟