• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی اجرای برنامه های قرآنی ماه رمضان تبلیغات اسلامی و فرماندهی انتظامی شهریار تاریخ:1397/2/26

روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مرتضی نثاری، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی شهریار، از تشکیل جلسه هم اندیشی برنامه های فرهنگی و قرآنی ویژه ماه مبارک رمضان با کارشناسان فرماندهی انتظامی شهرستان خبر داد.

نثاری، با بیان اینکه این جلسه سه‌شنبه ۲۵ اردیبهشت‌ماه جاری و در محل اداره تبلیغات اسلامی شهریار تشکیل شد، گفت: در این جلسه که با حضور عابد اسماعیل زاده، کارشناس قرآنی تبلیغات اسلامی شهریار و سرگرد سیرتی، از مسئولین معاونت عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی غرب استان تهران تشکیل شد، در رابطه با همکاری های مشترک به‌ویژه در حوزه قرآنی بحث و تبادل نظر شد.

اسماعیل‌زاده، در این جلسه تصریح کرد: واحد قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شهریار در راستای توسعه فعالیت‌های فرهنگی در سطح شهر و روستاهای منطقه آماده هرگونه همکاری فرهنگی و قرآنی با نیروی انتظامی است.

سرگرد سیرتی نیز، ضمن تشکر از همکاری اداره تبلیغات اسلامی در حوزه های فرهنگی و اجتماعی، تأکید کرد: بدون شک فعالیت‌های فرهنگی، قرآنی و دینی اداره تبلیغات اسلامی و تلاش در راستای ارتقای باورهای دینی آحاد مختلف جامعه، موجب کاهش آسیب های اخلاقی و اجتماعی در جامعه می‌شود.

روابط عمومی شهریار، در خاتمه متذکر شد: برگزاری دوره‌های آموزشی مشترک و همچنین آزمون های روخوانی و روانخوانی به‌ویژه در ماه مبارک رمضان از مصوبات این جلسه بود.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟