• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در شهرستان ورامین تاریخ:1397/2/26

به همت تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغین در رمضان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدرضا عبدالوهاب، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ورامین گفت: همایش طلایه داران تبلیغ در بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور ائمه جماعات، مبلغین و روحانیون ورامین، جواد آباد و خیر آباد برگزار شد.
عبدالوهاب تصریح کرد: در این همایش که با همکاری ادارات مرکز رسیدگی به امور مساجد و اوقاف و امور خیریه و حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد نقش علمادر ترویج شعائر اسلامی و استقبال از ماه مبارک رمضان مورد بحث قرار گرفت.
وی ضمن اعلام حضور حجت‌الاسلام دکترهدایت نیا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مرکز قم گفت: توجه به فضائل ماه مبارک رمضان، بهره مندی از فیوضات آن و آثار و برکات زکات مورد تأکید واقع شد.

سخن روز
فروتنی:
” تا زماني كه به قدرت نرسيده اي فرمانبردار باش و چون به آن رسيدي، فروتن. „

تصویر هفته
رمضان الکریم
مقاله
آثار و فواید روزه
روزه، با کیفیتی که دارد در حقیقت روح معنوی و ایمانی انسان را تقویت و اراده او را در اجتناب از معاصی و گناه قوی و نیرومند می گرداند و رمضان ماه خودسازی و تزکیه است.
حدیث
پيامبر اسلام(صلى الله عليه و آله):
شَهرُ رَمَضانَ شَهرُ اللّه عَزَّوَجلَّ وَ هُو شهرٌ یُضاعِفُ اللّه‏ُ فیه الحَسَناتِ وَ یَمحو فیهِ السَّیِّئات وَ هُوَ شهرُ البَرَكَة؛
ماه رمضان، ماه خداست و آن ماهى است كه خداوند در آن حسنات را مى‏افزاید و گناهان را پاك مى‏كند و آن ماه بركت است.
«بحارالأنوار، ج 96، ص 340، ح 5»
یادداشت
تغذیه سالم در ماه رمضان؛ بایدها و نبایدها
روزه، تمريني براي زندگي سالم و دستيابي به مراحلي از تقوا است. انتخاب روش هاي بهداشتي و تغذيه مناسب مي تواند با تامين سلامت افزون تر، انسان را براي بهره گيري بيشتر از بركات اين ماه خدا ياري كند.
نظرسنجی
به نظر شما، اداره کل تبلیغات اسلامی تهران در سال 96 در کدام زمینه موفق بوده است؟