• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در شهرستان ورامین تاریخ:1397/2/26

به همت تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغین در رمضان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدرضا عبدالوهاب، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ورامین گفت: همایش طلایه داران تبلیغ در بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور ائمه جماعات، مبلغین و روحانیون ورامین، جواد آباد و خیر آباد برگزار شد.
عبدالوهاب تصریح کرد: در این همایش که با همکاری ادارات مرکز رسیدگی به امور مساجد و اوقاف و امور خیریه و حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد نقش علمادر ترویج شعائر اسلامی و استقبال از ماه مبارک رمضان مورد بحث قرار گرفت.
وی ضمن اعلام حضور حجت‌الاسلام دکترهدایت نیا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مرکز قم گفت: توجه به فضائل ماه مبارک رمضان، بهره مندی از فیوضات آن و آثار و برکات زکات مورد تأکید واقع شد.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟