• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در شهرستان ورامین تاریخ:1397/2/26

به همت تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغین در رمضان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدرضا عبدالوهاب، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ورامین گفت: همایش طلایه داران تبلیغ در بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور ائمه جماعات، مبلغین و روحانیون ورامین، جواد آباد و خیر آباد برگزار شد.
عبدالوهاب تصریح کرد: در این همایش که با همکاری ادارات مرکز رسیدگی به امور مساجد و اوقاف و امور خیریه و حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد نقش علمادر ترویج شعائر اسلامی و استقبال از ماه مبارک رمضان مورد بحث قرار گرفت.
وی ضمن اعلام حضور حجت‌الاسلام دکترهدایت نیا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مرکز قم گفت: توجه به فضائل ماه مبارک رمضان، بهره مندی از فیوضات آن و آثار و برکات زکات مورد تأکید واقع شد.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟