• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری همایش طلایه داران تبلیغ در شهرستان ورامین تاریخ:1397/2/26

به همت تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین همایش طلایه داران تبلیغ ویژه مبلغین در رمضان ۹۷ برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمدرضا عبدالوهاب، مسئول روابط عمومی تبلیغات اسلامی ورامین گفت: همایش طلایه داران تبلیغ در بیست و پنجم اردیبهشت ماه با حضور ائمه جماعات، مبلغین و روحانیون ورامین، جواد آباد و خیر آباد برگزار شد.
عبدالوهاب تصریح کرد: در این همایش که با همکاری ادارات مرکز رسیدگی به امور مساجد و اوقاف و امور خیریه و حضور روحانیون و مبلغین برگزار شد نقش علمادر ترویج شعائر اسلامی و استقبال از ماه مبارک رمضان مورد بحث قرار گرفت.
وی ضمن اعلام حضور حجت‌الاسلام دکترهدایت نیا، عضو هیئت علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی مرکز قم گفت: توجه به فضائل ماه مبارک رمضان، بهره مندی از فیوضات آن و آثار و برکات زکات مورد تأکید واقع شد.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟