• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری ۲۱ هزار جلسه توسط ۷۰۰ سخنران و مداح در ماه رمضان توسط تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران تاریخ:1397/3/23

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی و مداحی در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی، رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی در ماه رمضان توسط مبلغین و مبلغات و مداحان اهل بیت (س) خبر داد.

وی، تصریح کرد: ۷۰۰ سخنران و مداح در طول ماه مبارک رمضان ۲۱ هزار مراسم در مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی، ادارات و پارک ها برگزار کردند.

خدایی، افزود: برنامه هایی از قبیل بیان مسائل و احکام شرعی و مسائل اعتقادی از جمله برنامه های دینی تبلیغی، همچنین مراسم ادعیه و مناجات خوانی و روضه خوانی از جمله برنامه های اجرایی از سوی ذاکرین اهل بیت (س) بود.

حضور مبلغین در پارک ها و پاسخ به سؤالات مختلف اعتقادی، احکام شرعی، مشاوره، برپایی کلاس های رونخوانی، جزء خوانی و تفسیر قرآن از دیگر برنامه های مبلغین اعزامی در طول ماه مبارک رمضان بود.

سخن روز
پشتکار
” كار اندكي كه ادامه يابد، از كار بسياري كه از آن به ستوه آيي اميدوار كننده تر است „

تصویر هفته
ماه رمضان
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
امام حسن مجتبی (علیه الاسلام):
مَنْ قَرَءَ الْقُرْآنَ کانَتْ لَهُ دَعْوَةٌ مُجابَةٌ، إمّا مُعَجَّلةٌ وَإمّا مُؤجَلَّةٌ.
کسي که قرآن را - با دقّت - قرائت نمايد، در پايان آن - اگر مصلحت باشد - دعايش سريع مستجاب خواهد شد - و اگر مصلحت نباشد - در آينده مستجاب مي گردد.
دعوات راوندی ص۲۴
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟