• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری ۲۱ هزار جلسه توسط ۷۰۰ سخنران و مداح در ماه رمضان توسط تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران تاریخ:1397/3/23

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی و مداحی در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی، رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی در ماه رمضان توسط مبلغین و مبلغات و مداحان اهل بیت (س) خبر داد.

وی، تصریح کرد: ۷۰۰ سخنران و مداح در طول ماه مبارک رمضان ۲۱ هزار مراسم در مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی، ادارات و پارک ها برگزار کردند.

خدایی، افزود: برنامه هایی از قبیل بیان مسائل و احکام شرعی و مسائل اعتقادی از جمله برنامه های دینی تبلیغی، همچنین مراسم ادعیه و مناجات خوانی و روضه خوانی از جمله برنامه های اجرایی از سوی ذاکرین اهل بیت (س) بود.

حضور مبلغین در پارک ها و پاسخ به سؤالات مختلف اعتقادی، احکام شرعی، مشاوره، برپایی کلاس های رونخوانی، جزء خوانی و تفسیر قرآن از دیگر برنامه های مبلغین اعزامی در طول ماه مبارک رمضان بود.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان (عج)
مقاله
زندگی در دنیا و مثال های قرآنی
قرآن کریم، پس از بیان ناپایداری دنیا و لذّت‌های آن، مردم را به یک مسابقه بزرگ روحانی و سرنوشت‌ساز دعوت می‌کند. میدان این مسابقه، همین دنیای فریبنده است که باید آن را وسیله رسیدن به سعادت آخرت قرار داد ...
حدیث
امام رضا علیه السلام:
اِعْلَمْ اَنَّهُ لاوَرَعَ اَنْفَعُ مِنْ تَجَنُّبِ مَحَارِمِ اللهِ وَ الْکَفِّ عَنْ اَذَی الْمُؤْمِن ؛
هیچ خویشتنداریی سودمندتر از دوری از حرام و پرهیز از آزار مؤمنان نیست.
«فقه الرضا علیه السلام / ص356»
یادداشت
سالروز ازدواج حضرت علی و زهرا (علیه السلام)
ازدواج حضرت فاطمه سلام الله علیها و امیرمؤمنان حضرت علی علیه السلام از مهم ترین اتفاقات تاریخ شیعه است که ثمره این پیوند مبارک و سراسر مملو از عشق و محبت، درخت گهربار امامت است.
نظرسنجی
بنظر شما، اولویت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در فصل تابستان چه باید باشد؟