• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری ۲۱ هزار جلسه توسط ۷۰۰ سخنران و مداح در ماه رمضان توسط تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران تاریخ:1397/3/23

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی و مداحی در ماه رمضان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی، رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، از برگزاری ۲۱ هزار جلسه سخنرانی در ماه رمضان توسط مبلغین و مبلغات و مداحان اهل بیت (س) خبر داد.

وی، تصریح کرد: ۷۰۰ سخنران و مداح در طول ماه مبارک رمضان ۲۱ هزار مراسم در مساجد، حسینیه ها، هیئات مذهبی، ادارات و پارک ها برگزار کردند.

خدایی، افزود: برنامه هایی از قبیل بیان مسائل و احکام شرعی و مسائل اعتقادی از جمله برنامه های دینی تبلیغی، همچنین مراسم ادعیه و مناجات خوانی و روضه خوانی از جمله برنامه های اجرایی از سوی ذاکرین اهل بیت (س) بود.

حضور مبلغین در پارک ها و پاسخ به سؤالات مختلف اعتقادی، احکام شرعی، مشاوره، برپایی کلاس های رونخوانی، جزء خوانی و تفسیر قرآن از دیگر برنامه های مبلغین اعزامی در طول ماه مبارک رمضان بود.

سخن روز
تلاش:
” هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز است، تلاش بیشتر امروز، سازنده فردای متفاوت شماست. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان
مقاله
راستگویی؛ شاخصه مهم انسان مؤمن
صراحت و صداقت یعنی بدون تزویر و حیله‌ صحبت کردن و برای رسیدن به اهداف خود هر سخنی را هرچند کذب نگفتن، و این صفت از ویژگی‌ های ممتاز و افتخار آمیز پیامبر اکرم بوده است.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
مَن أَرادَ أَنْ یَکونَ فی جِوارِ نَبیِّه وَ جِوارِ عَلیٍّ وَ فاطِمةَ فَلا یَدَعْ زِیارَةَ الحُسَینِ علیه السلام
هر که می‌خواهد در جوار پیامبرش صلی الله علیه و آله و جوار امام علی و حضرت فاطمه علیهم السلام باشد، زیارت امام حسین علیه السلام را رها نکند.
«وسائل الشیعه/ج14/ص425»
یادداشت
آیا میزان موفقیت را به درستی ارزیابی می‌کنیم؟
برای مسلمانان، بزرگ‌ترین موفقیت در زندگی این است که آنچه را که خدا می‌خواهد، انجام دهند.
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟