• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعلام برنامه های هفته «عفاف و حجاب» توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/4/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محمد ملکی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار چهارشنبه ۲۰ تیرماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

ملکی، افزود: سخنرانی مذهبی، اعزام مبلّغان دینی به محافل دینی، برگزاری مسابقات فرهنگی توسط مؤسسات قرآنی، توجه دادن به آیات و روایات مرتبط با موضوع حجاب، تبیین آثار بدحجابی، بیان فواید حجاب و عفاف و همچنین تبیین نقش خانواده در رشد و تعالی نوجوانان از محروهای برنامه‌های مبلّغان دینی در این هفته است.

وی، تصریح کرد: همچنین اعزام مشاوران مذهبی با همایش‌های مربوط به هفته عفاف و حجاب یکی دیگر از برنامه‌های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در این هفته است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: در این هفته مهمترین موضوع تبلیغی و ترویجی روحانیون مستقر و همچنین تشکل‌های دینی تحت پوشش این اداره، مساله عفاف و حجاب است.

سخن روز
عادات خوب:
” مهربانی و حُسن خُلق، دوست ‌داشتنی‌ ترین عاداتِ افراد است. „

تصویر هفته
خاندان کرامت
مقاله
چگونه از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را بکنیم؟
استفاده‌ فعال و مفید از اوقات فراغت باعث افزایش انرژی، خلاقیت، اشتیاق و احساس مفید بودن می‌شود .
حدیث
پيامبر اسلام(صلى الله عليه و آله):
ألْمُؤمِنُ نَفْسُهُ مِنهُ فى تَعَب، وَالنّاسُ مِنهُ فى راحَة ؛
مؤمن آن کسى است که خود را به جهت رفاه مردم در زحمت بیندازد و دیگران از او در امنیّت و آسایش باشند.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 53، ح 10»
یادداشت
استرس؛ نشانه‌ها، علائم و نحوه مدیریت آن
گرچه استرس به مقدار مناسب، می‌تواند برای شما مفید باشد، اما بیش از حد بودن آن ضرر خواهد داشت. بعضی افراد به صورت افراطی به استرس واکنش نشان می‌دهند و حتی مشکلات کوچک را برای خود لاینحل می‌سازند.
نظرسنجی
بنظر شما، اولویت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در فصل تابستان چه باید باشد؟