• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعلام برنامه های هفته «عفاف و حجاب» توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/4/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محمد ملکی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار چهارشنبه ۲۰ تیرماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

ملکی، افزود: سخنرانی مذهبی، اعزام مبلّغان دینی به محافل دینی، برگزاری مسابقات فرهنگی توسط مؤسسات قرآنی، توجه دادن به آیات و روایات مرتبط با موضوع حجاب، تبیین آثار بدحجابی، بیان فواید حجاب و عفاف و همچنین تبیین نقش خانواده در رشد و تعالی نوجوانان از محروهای برنامه‌های مبلّغان دینی در این هفته است.

وی، تصریح کرد: همچنین اعزام مشاوران مذهبی با همایش‌های مربوط به هفته عفاف و حجاب یکی دیگر از برنامه‌های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در این هفته است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: در این هفته مهمترین موضوع تبلیغی و ترویجی روحانیون مستقر و همچنین تشکل‌های دینی تحت پوشش این اداره، مساله عفاف و حجاب است.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
منقبت و ستایش اهل بیت علیهم السلام در شعر و ادب فارسی
شیعیان از یکی از مهم ترین ابزار های احساسی و عاطفی یعنی ادبیات، آن هم در قالبِ شعر که نقطه اوج بیان احساس است، برای نشر دیدگاه های مذهبی خود بهره بردند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟