• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اعلام برنامه های هفته «عفاف و حجاب» توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/4/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محمد ملکی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار چهارشنبه ۲۰ تیرماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

ملکی، افزود: سخنرانی مذهبی، اعزام مبلّغان دینی به محافل دینی، برگزاری مسابقات فرهنگی توسط مؤسسات قرآنی، توجه دادن به آیات و روایات مرتبط با موضوع حجاب، تبیین آثار بدحجابی، بیان فواید حجاب و عفاف و همچنین تبیین نقش خانواده در رشد و تعالی نوجوانان از محروهای برنامه‌های مبلّغان دینی در این هفته است.

وی، تصریح کرد: همچنین اعزام مشاوران مذهبی با همایش‌های مربوط به هفته عفاف و حجاب یکی دیگر از برنامه‌های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در این هفته است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: در این هفته مهمترین موضوع تبلیغی و ترویجی روحانیون مستقر و همچنین تشکل‌های دینی تحت پوشش این اداره، مساله عفاف و حجاب است.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟