• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
اعلام برنامه های هفته «عفاف و حجاب» توسط تبلیغات اسلامی شهریار تاریخ:1397/4/20

کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌ الاسلام محمد ملکی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی شهریار چهارشنبه ۲۰ تیرماه جاری در گفتگو با روابط عمومی این اداره، ویژه برنامه های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در راستای هفته عفاف و حجاب را تشریح کرد.

ملکی، افزود: سخنرانی مذهبی، اعزام مبلّغان دینی به محافل دینی، برگزاری مسابقات فرهنگی توسط مؤسسات قرآنی، توجه دادن به آیات و روایات مرتبط با موضوع حجاب، تبیین آثار بدحجابی، بیان فواید حجاب و عفاف و همچنین تبیین نقش خانواده در رشد و تعالی نوجوانان از محروهای برنامه‌های مبلّغان دینی در این هفته است.

وی، تصریح کرد: همچنین اعزام مشاوران مذهبی با همایش‌های مربوط به هفته عفاف و حجاب یکی دیگر از برنامه‌های تدارک دیده‌شده توسط این اداره در این هفته است.

این کارشناس، در خاتمه متذکر شد: در این هفته مهمترین موضوع تبلیغی و ترویجی روحانیون مستقر و همچنین تشکل‌های دینی تحت پوشش این اداره، مساله عفاف و حجاب است.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟