• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم در مؤسسه سروش مشکات وابسته به تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

مسئول مؤسسه قرآنی سروش مشکات، از برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم، ویژه کودکان و نوجوانان در این موسسه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ابوالفتحی، مسئول موسسه سروش مشکات، در گفتگو با حسین تفنگچیها، مسئول امور قرآنی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم، ویژه کودکان و نوجوانان در این موسسه، خبر داد.

سروش ابوالفتحی با اشاره به اینکه در این مرکز برای آموزش دوره های مختلف قرآن کریم نام‌نویسی می‌شود، عنوان کرد: دوره‌های آموزشی دیگر، برای سایر مقاطع سنی، نیز برنامه ریزی شده است.

ابوالفتحی، بیان کرد: دوره‌هایی چون حفظ ترتیبی و موضوعی آیات، دوره‌های قرائت قرآن کریم و مفاهیم آن در قالب داستان و شعر و تقویت مهارت عملی، از جمله مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد و در آخر دوره ها، گواهی پایان دوره از سوی سازمان تبلیغات اسلامی، به آنان اعطا می‌شود.

مدیر مؤسسه سروش مشکات افزود: علاقمندان به کلاس های آموزشی می توانند با مراجعه به مؤسسه به نشانی تهرانپارس، بلوار شاهد، خ ۲۰۸ شرقی و یا با شماره تلفن ۷۷۷۸۱۳۷۱ برای ثبت نام و یا کسب اطلاع از برنامه ها، تماس حاصل کنند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟