• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم در مؤسسه سروش مشکات وابسته به تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

مسئول مؤسسه قرآنی سروش مشکات، از برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم، ویژه کودکان و نوجوانان در این موسسه، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، ابوالفتحی، مسئول موسسه سروش مشکات، در گفتگو با حسین تفنگچیها، مسئول امور قرآنی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برنامه ریزی و برگزاری دوره های آموزشی قرآن و مفاهیم، ویژه کودکان و نوجوانان در این موسسه، خبر داد.

سروش ابوالفتحی با اشاره به اینکه در این مرکز برای آموزش دوره های مختلف قرآن کریم نام‌نویسی می‌شود، عنوان کرد: دوره‌های آموزشی دیگر، برای سایر مقاطع سنی، نیز برنامه ریزی شده است.

ابوالفتحی، بیان کرد: دوره‌هایی چون حفظ ترتیبی و موضوعی آیات، دوره‌های قرائت قرآن کریم و مفاهیم آن در قالب داستان و شعر و تقویت مهارت عملی، از جمله مواردی است که می‌توان به آن اشاره کرد و در آخر دوره ها، گواهی پایان دوره از سوی سازمان تبلیغات اسلامی، به آنان اعطا می‌شود.

مدیر مؤسسه سروش مشکات افزود: علاقمندان به کلاس های آموزشی می توانند با مراجعه به مؤسسه به نشانی تهرانپارس، بلوار شاهد، خ ۲۰۸ شرقی و یا با شماره تلفن ۷۷۷۸۱۳۷۱ برای ثبت نام و یا کسب اطلاع از برنامه ها، تماس حاصل کنند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد ابا الامام المنتظر
مقاله
منقبت و ستایش اهل بیت علیهم السلام در شعر و ادب فارسی
شیعیان از یکی از مهم ترین ابزار های احساسی و عاطفی یعنی ادبیات، آن هم در قالبِ شعر که نقطه اوج بیان احساس است، برای نشر دیدگاه های مذهبی خود بهره بردند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟