• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
مسئول امور قرآنی تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران در جلسه تشکیل کار گروه تقدیر از حافظان وحی تاریخ:1397/4/20

مسئول امور قرآنی تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران در جلسه کار گروه تقدیر از حافظان وحی شرکت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جواد قلی زاده، کارشناس امور قرآنی تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران گفت: جلسه کار گروه تقدیر از حافظان وحی در خانه فرهنگ با مشارکت فرهنگسرای اخلاق و معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۴ طی روز چهارشنبه ۲۰ تیر ماه جاری ساعت ۱۴ برگزار شد.

وی افزود: در این جلسه مقرر شد توزیع محصولات قرآنی توسط معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه ۱۴ و اعزام ممتحن، استاد قرآن و هماهنگی با مؤسسات قرآنی توسط این اداره تبلیغات اسلامی انجام شود.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟