• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • همیشه به پدر و مادرت احترام بگذار؛ زیرا این کار با اطاعت خدا مساوی است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جلسات هفتگی در هیئت عشاق الاصغر از هیئات مذهبی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر، از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این مراسم روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید، آغاز و سپس خطیب برنامه، حجت‌الاسلام قاسمی پیرامون کمالات معنوی و علمی امام جعفر صادق علیه السلام به سخنرانی می پردازد، در ادامه مداحان اهل بیت علیهم السلام، به مداحی پرداخته و در پایان مراسم از حضار پذیرائی به عمل خواهد آمد.

هادیان، در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان به حضور در این مراسم هفتگی می توانند به نشانی خیابان دماوند، خیابان زاهد گیلانی جنوبی، کوی بهار، مراجعه کنند.

سخن روز
دوستی:
” دوست داشتن بدین معناست که خوشبختی خودمان را خوشبختی دیگران بدانیم و بالعکس. „

تصویر هفته
میلاد
مقاله
نقش اخلاق پیامبر (ص) در ترویج حقوق شهروندی
حقوق شهروندی از مباحث بسیار مهمی است که در دوران پیامبر (ص) پی ‏ریزی شد و ایشان با رفتار خود سعی کردند مردم را به رعایت این حقوق، تشویق کنند.
حدیث
پيامبر اكرم (صلى الله عليه و آله و سلم):
ثَلاثٌ مَن كُنَّ فيهِ فَهُوَ مُنافِق‏ : إِذا حَدَّثَ كَذَبَ وَ إِذا وَعَدَ أَخْلَفَ وَ إِذا اؤْتُمِنَ خَان ؛ ‏
نشان منافق سه چيز است : سخن به دروغ بگويد ؛ از وعده تخلف كند ؛ در امانت خيانت نمايد.
«تحف العقول ص 316»
یادداشت
اقتصاد مقاومتی درگرو تغییر سبک زندگی
در الگوی مصرفی که رهاورد غربی‌هاست صله رحم در سبک زندگی ما قطع می‌شود و چون از پس هزینه‌ های تجملی کاذب برنمی‌آییم ترک صله‌ رحم می‌کنیم.
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟