• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جلسات هفتگی در هیئت عشاق الاصغر از هیئات مذهبی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر، از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این مراسم روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید، آغاز و سپس خطیب برنامه، حجت‌الاسلام قاسمی پیرامون کمالات معنوی و علمی امام جعفر صادق علیه السلام به سخنرانی می پردازد، در ادامه مداحان اهل بیت علیهم السلام، به مداحی پرداخته و در پایان مراسم از حضار پذیرائی به عمل خواهد آمد.

هادیان، در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان به حضور در این مراسم هفتگی می توانند به نشانی خیابان دماوند، خیابان زاهد گیلانی جنوبی، کوی بهار، مراجعه کنند.

سخن روز
عادات خوب:
” مهربانی و حُسن خُلق، دوست ‌داشتنی‌ ترین عاداتِ افراد است. „

تصویر هفته
خاندان کرامت
مقاله
چگونه از اوقات فراغت خود بهترین استفاده را بکنیم؟
استفاده‌ فعال و مفید از اوقات فراغت باعث افزایش انرژی، خلاقیت، اشتیاق و احساس مفید بودن می‌شود .
حدیث
پيامبر اسلام(صلى الله عليه و آله):
ألْمُؤمِنُ نَفْسُهُ مِنهُ فى تَعَب، وَالنّاسُ مِنهُ فى راحَة ؛
مؤمن آن کسى است که خود را به جهت رفاه مردم در زحمت بیندازد و دیگران از او در امنیّت و آسایش باشند.
«بحارالأنوار، ج 75، ص 53، ح 10»
یادداشت
استرس؛ نشانه‌ها، علائم و نحوه مدیریت آن
گرچه استرس به مقدار مناسب، می‌تواند برای شما مفید باشد، اما بیش از حد بودن آن ضرر خواهد داشت. بعضی افراد به صورت افراطی به استرس واکنش نشان می‌دهند و حتی مشکلات کوچک را برای خود لاینحل می‌سازند.
نظرسنجی
بنظر شما، اولویت فعالیت سازمان تبلیغات اسلامی در فصل تابستان چه باید باشد؟