• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
برگزاری جلسات هفتگی در هیئت عشاق الاصغر از هیئات مذهبی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر، از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این مراسم روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید، آغاز و سپس خطیب برنامه، حجت‌الاسلام قاسمی پیرامون کمالات معنوی و علمی امام جعفر صادق علیه السلام به سخنرانی می پردازد، در ادامه مداحان اهل بیت علیهم السلام، به مداحی پرداخته و در پایان مراسم از حضار پذیرائی به عمل خواهد آمد.

هادیان، در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان به حضور در این مراسم هفتگی می توانند به نشانی خیابان دماوند، خیابان زاهد گیلانی جنوبی، کوی بهار، مراجعه کنند.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟