• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری جلسات هفتگی در هیئت عشاق الاصغر از هیئات مذهبی شمال شرق تهران تاریخ:1397/4/20

کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران از برگزاری جلسات هفتگی هیئت عشاق الاصغر، از هیئات وابسته به این اداره، خبر داد.

وی، در ادامه افزود: این مراسم روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۲۱ با قرآئت آیاتی چند از کلام الله مجید، آغاز و سپس خطیب برنامه، حجت‌الاسلام قاسمی پیرامون کمالات معنوی و علمی امام جعفر صادق علیه السلام به سخنرانی می پردازد، در ادامه مداحان اهل بیت علیهم السلام، به مداحی پرداخته و در پایان مراسم از حضار پذیرائی به عمل خواهد آمد.

هادیان، در پایان خاطر نشان کرد: علاقمندان به حضور در این مراسم هفتگی می توانند به نشانی خیابان دماوند، خیابان زاهد گیلانی جنوبی، کوی بهار، مراجعه کنند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟