• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
صدور ۷۵ گواهینامه پایان دوره روخوانی و روانخوانی قرآن کریم توسط مؤسسه علوی جنوب شرق تاریخ:1397/4/20

مؤسسه قرآنی علوی تحت پوشش تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران ۷۵ فقره گواهینامه پایان دوره روخوانی و روانخوانی به قرآن آموزان اعطا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، جواد قلی زاده، مسئول امور قرآنی تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران گفت: مؤسسه علوی از مؤسسات فعال و تحت پوشش این اداره با برگزاری دوره روخوانی و روانخوانی اقدام به صدور گواهینامه با هماهنگی این اداره کرد.

وی افزود: تعداد ۷۵ فقره گواهینامه پایان دوره روخوانی و روانخوانی شامل سطح یک قرآن کریم است.

این مؤسسه با دعوت از اساتید مجرب و خبره، بستری برای تربیت جامعه قرآنی منطقه آماده کرده است.

سخن روز
خوشبخت:
” انسان هر اندازه مصمم به خوشبخت زيستن باشد، به همان اندازه خوشبخت و سعادتمند زندگي خواهد كرد. „

تصویر هفته
بهار
مقاله
موتور پیشران حرکت به سوی تمدن اسلامی
رهبر انقلاب اسلامی در بیانیه‌ «گام دوم انقلاب» با مرور تجربه‌ ۴۰ ساله‌ انقلاب اسلامی اعلام کردند: انقلاب «وارد دوّمین مرحله‌ خودسازی و جامعه‌پردازی و تمدّن‌ سازی شده است» .
حدیث
امام حسن عسکری علیه السلام:
لَیسَتِ العِبادَةُ کَثرَةَ الصیّام وَ الصَّلوة وَ انَّما العِبادَةُ کَثرَةُ التَّفکُّر فی أمر الله؛
عبادت کردن به زیادی روزه و نماز نیست، بلکه (حقیقت) عبادت، زیاد در کار خدا اندیشیدن است.
«تحف العقول، ص442»
یادداشت
سفر و شارژ سلامت روان
مسافرت يکي از جذاب ‌ترين تفريحات است که در افزايش سلامت روان به شدت موثر است. احاديث مشهوري از پيامبر گرامي اسلام درباره سفر و فوايد آن روايت شده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟