• سال جهش تولید گرامی باد            ماه رجب؛ ماه توحید و هم نشینی با محبوب و موسم نجوا و سخن گفتن با حضرت دوست است. حلول ماه مبارک رجب، مبارک باد.            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
وب سایت تبیان تهران در سه ماهه اول سال 97 موفق به کسب رتبه برتر در بین تبیان استان ها شد تاریخ:1397/5/2

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران از کسب رتبه برتر سایت تبیان تهران در بین وب سایت تبیان ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها طی سه ماهه اول سال 97 خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، طبق ارزیابی اداره کل امور مجامع و مؤسسات وابسته سازمان تبلیغات اسلامی، وب سایت تبیان تهران در ماه های فروردین، اردیبهشت و خرداد سال جاری، موفق به کسب رتبه برتر در بین وب سایت تبیان ادارات کل تبلیغات اسلامی استان ها شد.

وب سایت تبیان تهران به دلیل ارائه وب سایت فعال و پویا، با محتوای غنی و به روز، با کسب امتیاز کامل به عنوان وب سایت برتر معرفی شده است.

ارزیابی از وب سایت استان ها بر اساس اخبار عملکرد و انعکاس رویدادهای اداره کل، گزارش همایش ها و جلسات، درج مقالات متنوع با طبقه بندی صحیح موضوعی، درج بیانات امام راحل و مقام معظم رهبری در مناسبت های مختلف مذهبی و ملی، احادیث، یادداشت ، تنوع تصاویر، تناسب صفحه و فرم گرافیکی به صورت هر ماهه صورت می گیرد.

روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران طی سال 96 نیز در ارزیابی های صورت گرفته مربوط به وب سایت تبیان تهران، رتبه برتر را کسب کرده بود.

سخن روز
کار و تلاش
” هیچ چیز ارزشمندی آسان به دست نمی آید. تنها راه رسیدن به نتایج خوب و ماندگار، کار و تلاش مستمر است. „

تصویر هفته
میلاد حضرت علی (ع)
مقاله
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
حدیث
حضرت فاطمه زهرا(س):
إلهی وَ سَیِّدی ، اءسْئَلُکَ بِالَّذینَ اصْطَفَیْتَهُمْ، وَ بِبُکاءِ وَلَدَیَّ فی مُفارِقَتی اَنْ تَغْفِرَ لِعُصاةِ شیعَتی ، وَشیعَةِ ذُرّیتَی
خداوندا، به حقّ اولیاء و مقرّبانی که آنها را برگزیده ای، و به گریه فرزندانم پس از مرگ و جدائی من با ایشان، از تو می خواهم گناه خطاکاران شیعیان و پیروا ...
کوکب الدّریّ:ج 1، ص 254
یادداشت
فرهنگ ما محور در تضاد با فرهنگ مردم محور
«اولویت محوری» و «عدالت محوری» هم از مهمترین عناوین اصول ده گانه کار فرهنگی هستند. فعالان فرهنگی معمولا ایده های خوب و زیادی دارند اما این کارها را که نمی توان به صورت همزمان انجام داد.
نظرسنجی
به نظر شما سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران تا چه اندازه در اجرای عملیات شهید حاج قاسم سلیمانی (امدادرسانی و حمایت از گروه های آسیب دیده در موج سوم کرونا) موفق بوده است؟