• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تقدیر از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران تاریخ:1397/5/17

مراسم تقدیر از 5 روابط عمومی برتر ادارات کل تبلیغات اسلامی که در ارزیابی عملکرد، بالاترین امتیاز را کسب کردند با حضور دکتر خاموشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مسئولین روابط عمومی ادارات تبلیغات اسلامی استان‌ های تهران، البرز، فارس، کرمان و کهگیلویه و بویر احمد ، صبح چهارشنبه 17 مرداد جاری همزمان با روز خبرنگار در جلسه ای با حضور حجت الاسلام دکتر سید مهدی خاموشی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی قدردانی شدند.

ملاک ارزیابی های ماهانه روابط عمومی ها در هر ماه ۵ شاخص شامل کمیت اخبار، کیفیت اخبار، عکس، مرکز اسناد و ارسال مطالب محسوب می‌شود .

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟