• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تقدیر از روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران تاریخ:1397/5/17

مراسم تقدیر از 5 روابط عمومی برتر ادارات کل تبلیغات اسلامی که در ارزیابی عملکرد، بالاترین امتیاز را کسب کردند با حضور دکتر خاموشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، مسئولین روابط عمومی ادارات تبلیغات اسلامی استان‌ های تهران، البرز، فارس، کرمان و کهگیلویه و بویر احمد ، صبح چهارشنبه 17 مرداد جاری همزمان با روز خبرنگار در جلسه ای با حضور حجت الاسلام دکتر سید مهدی خاموشی، رییس سازمان تبلیغات اسلامی قدردانی شدند.

ملاک ارزیابی های ماهانه روابط عمومی ها در هر ماه ۵ شاخص شامل کمیت اخبار، کیفیت اخبار، عکس، مرکز اسناد و ارسال مطالب محسوب می‌شود .

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟