• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم عزاداری هفتگی در هیئت عمه سادات(س) پرند رباط کریم تاریخ:1397/5/17

هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عزاداری هفتگی خود را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام هدایتی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: مراسم عزاداری هفتگی به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) به روایتی در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به این اداره با حضور اعضای این هیئت، ۱۶ مرداد جاری برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام دولتخواه، از مبلغین منطقه با اشاره به کرامات امام رضا(ع)، عنوان کرد: دوران پر برکت و همراه با کرامات که قبل و بعد از ولادت امام رضا(علیه السلام) از مدینه تا مرو و مدت امامت وی رخ داد، جملگی دلالت بر عظمت بی‌کران آن امام همام دارد.

در ادامه، هادی علی بخشی، مداح اهل بیت(ع) به روضه خوانی و سینه زنی پرداخت و شرکت کنندگان نیز بر سر و سینه زدند.

این مسئول، تصریح کرد: این هیئت هر هفته سه شنبه ها ساعت ۱۹ در پرند بلوار علامه طباطبایی خیابان سفیدار شمالی کوچه چهارم پایگاه شهدای گمنام برگزار می‌شود و علاقه مندان می توانند از طریق کانال این هیئت به آدرس amesadat@ برای اطلاع از مراسم مراجعه کنند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟