• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم عزاداری هفتگی در هیئت عمه سادات(س) پرند رباط کریم تاریخ:1397/5/17

هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به تبلیغات اسلامی رباط کریم، مراسم عزاداری هفتگی خود را برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام هدایتی، کارشناس فرهنگی تبلیغات اسلامی رباط کریم، گفت: مراسم عزاداری هفتگی به مناسبت سالروز شهادت امام رضا(ع) به روایتی در هیئت عمه سادات(س) پرند وابسته به این اداره با حضور اعضای این هیئت، ۱۶ مرداد جاری برگزار شد.

در این مراسم، حجت‌الاسلام دولتخواه، از مبلغین منطقه با اشاره به کرامات امام رضا(ع)، عنوان کرد: دوران پر برکت و همراه با کرامات که قبل و بعد از ولادت امام رضا(علیه السلام) از مدینه تا مرو و مدت امامت وی رخ داد، جملگی دلالت بر عظمت بی‌کران آن امام همام دارد.

در ادامه، هادی علی بخشی، مداح اهل بیت(ع) به روضه خوانی و سینه زنی پرداخت و شرکت کنندگان نیز بر سر و سینه زدند.

این مسئول، تصریح کرد: این هیئت هر هفته سه شنبه ها ساعت ۱۹ در پرند بلوار علامه طباطبایی خیابان سفیدار شمالی کوچه چهارم پایگاه شهدای گمنام برگزار می‌شود و علاقه مندان می توانند از طریق کانال این هیئت به آدرس amesadat@ برای اطلاع از مراسم مراجعه کنند.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟