• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری کلاس فرهنگی و آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده در پایگاه اوقات فراغت مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) پاکدشت تاریخ:1397/5/17

کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت از برگزاری کلاس فرهنگی و آموزشی با موضوع تحکیم بنیان خانواده در پایگاه اوقات فراغت مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) این شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام محتشمی پور، کارشناس فرهنگی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت طی روز چهارشنبه ۱۷مرداد ماه جاری از برگزاری کلاس فرهنگی و آموزشی با موضوع تحکیم بنیاد خانواده در پایگاه اوقات فراغت مسجد حضرت امیرالمؤمنین (ع) با حضور حجت‌الاسلام حیدرانلو، روحانی مستقر این اداره خبر داد.

حجت‌الاسلام حیدرانلو با بر شمردن عوامل تحکیم بنیان خانواده اظهار داشت: علاوه بر ایمان و باورهای اعتقادی و قلبی اعضای خانواده و آشنایی اعضای خانواده به حقوق و وظایف خود در قبال همدیگر، همدلی،همراهی، تفاهم و همکاری میان اعضای خانواده، وجود روحیه صبر و پایداری در فراز و نشیب های زندگی، برخورداری از روحیه گذشت و تقویت آن، رعایت اخلاق نیکو و رعایت ادب و احترام متقابل در خانواده، وجود اعتماد در خانواده و پرهیز از سوء ظن های بی مورد را از جمله عوامل و مؤلفه های تحکیم بنیان خانوادهبرشمرد.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟