• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری اردوی بازدید از باغ کتاب توسط کانون فرهنگی تبلیغی رضوان شمال شرق تهران تاریخ:1397/5/17

اردوی بازدید از باغ کتاب، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تبلیغی رضوان واقع در شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حاجی علی، مسئول کانون فرهنگی تبلیغی رضوان در گفتگو با حسین تفنگچیها، مسئول امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از اردوی بازدید از باغ کتاب تهران، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی این کانون فرهنگی، خبر داد.

حاجی علی، گفت: با توجه به برگزاری کلاس ها در روزهای زوج و جلوگیری از یکنواختی و خستگی دانش آموزان، برنامه ریزی لازم برای بهره مندی آنان از فضای باغ کتاب تهران، که محیطی علمی و سرگرم کننده است، انجام گرفت و با استقبال مخاطبین مواجه شدیم.
وی، افزود: بردن دانش آموزان به این مکان ها، اشتیاق آنها را برای مطالعه کتاب بالا می برد و در کنار آن از برنامه ها و تفریحات سرگرم کننده ای که فراهم شده بود، استفاده کردند.
تفنگچیها در ادامه گفتگو،طرح غنی سازی اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای بهره مندی از اوقات فراغت تابستان دانست و گفت: دانش آموزان با حضور در برنامه های فرهنگی و دینی و اردوهای تابستانه در کنار طرح می توانند ضمن داشتن اوقات فراغت پربار، از ساعاتی خوش و تفریحاتی سالم بهره مند شوند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟