• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری اردوی بازدید از باغ کتاب توسط کانون فرهنگی تبلیغی رضوان شمال شرق تهران تاریخ:1397/5/17

اردوی بازدید از باغ کتاب، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تبلیغی رضوان واقع در شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حاجی علی، مسئول کانون فرهنگی تبلیغی رضوان در گفتگو با حسین تفنگچیها، مسئول امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از اردوی بازدید از باغ کتاب تهران، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی این کانون فرهنگی، خبر داد.

حاجی علی، گفت: با توجه به برگزاری کلاس ها در روزهای زوج و جلوگیری از یکنواختی و خستگی دانش آموزان، برنامه ریزی لازم برای بهره مندی آنان از فضای باغ کتاب تهران، که محیطی علمی و سرگرم کننده است، انجام گرفت و با استقبال مخاطبین مواجه شدیم.
وی، افزود: بردن دانش آموزان به این مکان ها، اشتیاق آنها را برای مطالعه کتاب بالا می برد و در کنار آن از برنامه ها و تفریحات سرگرم کننده ای که فراهم شده بود، استفاده کردند.
تفنگچیها در ادامه گفتگو،طرح غنی سازی اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای بهره مندی از اوقات فراغت تابستان دانست و گفت: دانش آموزان با حضور در برنامه های فرهنگی و دینی و اردوهای تابستانه در کنار طرح می توانند ضمن داشتن اوقات فراغت پربار، از ساعاتی خوش و تفریحاتی سالم بهره مند شوند.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟