• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری اردوی بازدید از باغ کتاب توسط کانون فرهنگی تبلیغی رضوان شمال شرق تهران تاریخ:1397/5/17

اردوی بازدید از باغ کتاب، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های تابستانی کانون فرهنگی تبلیغی رضوان واقع در شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حاجی علی، مسئول کانون فرهنگی تبلیغی رضوان در گفتگو با حسین تفنگچیها، مسئول امور قرآنی اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از اردوی بازدید از باغ کتاب تهران، برای دانش آموزان شرکت کننده در کلاس های طرح اوقات فراغت تابستانی این کانون فرهنگی، خبر داد.

حاجی علی، گفت: با توجه به برگزاری کلاس ها در روزهای زوج و جلوگیری از یکنواختی و خستگی دانش آموزان، برنامه ریزی لازم برای بهره مندی آنان از فضای باغ کتاب تهران، که محیطی علمی و سرگرم کننده است، انجام گرفت و با استقبال مخاطبین مواجه شدیم.
وی، افزود: بردن دانش آموزان به این مکان ها، اشتیاق آنها را برای مطالعه کتاب بالا می برد و در کنار آن از برنامه ها و تفریحات سرگرم کننده ای که فراهم شده بود، استفاده کردند.
تفنگچیها در ادامه گفتگو،طرح غنی سازی اوقات فراغت را فرصتی مناسب برای بهره مندی از اوقات فراغت تابستان دانست و گفت: دانش آموزان با حضور در برنامه های فرهنگی و دینی و اردوهای تابستانه در کنار طرح می توانند ضمن داشتن اوقات فراغت پربار، از ساعاتی خوش و تفریحاتی سالم بهره مند شوند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟