• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاریخ:1397/5/17

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی در گفتگو با روابط عمومی این اداره بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای مبلغین و دیگر اقشار تأثیر گذار، برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

وی، ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف فرهنگی مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم.

حجت‌الاسلام خدایی با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های خارجی ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست لذا باید با بصیرت افزایی آحاد مردم نسبت به مقابه با این تهاجم گام برداشت.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟