• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاریخ:1397/5/17

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی در گفتگو با روابط عمومی این اداره بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای مبلغین و دیگر اقشار تأثیر گذار، برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

وی، ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف فرهنگی مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم.

حجت‌الاسلام خدایی با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های خارجی ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست لذا باید با بصیرت افزایی آحاد مردم نسبت به مقابه با این تهاجم گام برداشت.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟