• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تاریخ:1397/5/17

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

رئیس تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت‌الاسلام اذن اله خدایی در گفتگو با روابط عمومی این اداره بر لزوم ارتقای سواد رسانه‌ای مبلغین و دیگر اقشار تأثیر گذار، برای مقابله با جنگ روانی دشمنان تأکید کرد.

وی، ادامه داد: امروز با جنگ تمام عیار در ابعاد مختلف فرهنگی مواجه هستیم و باید از تئوری خارج و به سمت راهکارهای عملی حرکت کنیم.

حجت‌الاسلام خدایی با اشاره به آسیب‌های بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های خارجی ادامه داد: امروز بازی‌های رایانه‌ای و پیام رسان های غربی در حال آسیب جدی به ریشه اعتقادی جوانان، نوجوانان و کودکان ماست لذا باید با بصیرت افزایی آحاد مردم نسبت به مقابه با این تهاجم گام برداشت.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟