• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
تبیین گفتمان عاشورایی توسط شبکه تبلیغی استان تهران در ایام عزای حضرت سیدالشهداء (ع) تاریخ:1397/6/21

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت: شبکه تبلیغی استان تهران در ایام عزای سیدالشهداء علیه السلام و یاران با وفایش به تبیین گفتمان عاشورایی می پردازند .

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده، مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ، نوزدهم شهریور جاری و به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم و موسم عزاداری حضرت ابا عبدالله الحسین علیه السلام و یاران با وفایش اظهار داشت : مبلغین و مبلغات استان تهران در این ایام به تبیین گفتمان عاشورا در بین اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان می پردازند.

نوری زاده، خاطر نشان کرد : بر اساس برنامه ریزی و هماهنگی های انجام شده، 1385 نفر از مبلغین و مبلغات در محافل دینی، مذهبی اعم از هیئات مذهبی، تکایا، حسینیه ها و مساجد به بیان فلسفه قیام عاشورا و درس های آن می پردازند که از این تعداد 990 نفر مبلغ ، 200 نفر مبلغه و 195 نفر روحانیون مستقر هستند که 1295 نفر آنها بومی و 90 نفر نیز از دفتر تبلیغات اسلامی قم اعزام می شوند.

این مسئول فرهنگی، ضمن اشاره به نقش شبکه تبلیغی در آگاهی بخشی اقشار جامعه با معارف دینی و مذهبی، یاد آور شد : مبلغان دینی علاوه بر اقامه نماز جماعت و سخنرانی به سؤالات گروه های هدف به ویژه جوانان و نوجوانان پاسخ خواهند داد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران، افزود: علاوه بر شبکه تبلیغی ساماندهی شده توسط این اداره کل به صورت متمرکز و منسجم که آمار آن به 1385 نفر می رسد، 2882 امام جماعت کانون های جمعیتی و دستگاه های اداری و 2079 مبلغه سنتی و حوزوی در سطح استان تهران به صورت مردمی به این امر مهم می پردازند و اطلاعات و گزارش عملکرد آنها در سامانه سجام ثبت می شود.

حجت الاسلام نوری زاده، از تمامی مسئولین و امنای هیئات مذهبی، حسینیه ها، تکایا و مساجد خواست در صورت نیاز به مبلغ و سخنران با ادارات تابعه تبلیغات اسلامی در شهر و شهرستان های استان تهران تماس بگیرند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟