• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
برگزاری گردهمایی آموزشی طلایه داران تبلیغ ویژه ایام محرم شهرستان ورامین تاریخ:1397/6/21

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین، از برگزاری گردهمایی آموزشی طلایه داران تبلیغ ویژه ایام محرم با حضور مبلغین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران،علیرضابهاور،مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی شهرستان ورامین،نوزدهم شهریور ماه سال جاری، از برگزاری گردهمایی آموزشی طلایه داران تبلیغ ویژه ایام محرم با حضور روحانیون و مبلغین باهمکاری اداره تبلیغات اسلامی و اداره اوقات وخیریه ورامین خبر داد.

در این جلسه حجت‌الاسلام زوبین، رئیس تبلیغات اسلامی ورامین ازروحانیون به‌عنوان بازوان توانای نظام اسلامی ویاوران اهل بیت عصمت وطهارت (ع) نام برد و برنقش بی بدلیل آنان درتاثیرگذاری بر روی عموم جامعه به‌ویژه نسل جوان تاکید کرد.
حجت‌الاسلام شمس،رئیس دادگستری شهرستان پیشوا،بر نقش موثر علما درجهت کاهش آسیب ها تاکید کرد.

سخنران این گردهمایی بعنوان نماینده قوه قضائیه اعلام کرد: با آسیب های اجتماعی وهنجار شکنان از سوی قوه قضائیه برخورد جدی بعمل خواهد آمد.

وی،ازروحانیون خواست درمنابر ومجالس خود با انجام کارفرهنگی موجب کاهش آسیب شوند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟