• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران تاریخ:1397/6/21

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسه هم اندیشی الیاسی رئیس و برخی اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران درباره موضوع برنامه ریزی ویژه برنامه های دهه اول ماه محرم و ماه صفر در هیئات و حسینی ها، طی روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه جاری خبر داد.

در این نشست حجت‌ الاسلام ولی اللهی، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با اشاره به اهمیت ماه محرم و صفر، این دو ماه را از مهمترین مناسبت های تبلیغی در فرهنگ شیعه خواند و گفت: ماه محرم و صفر بهترین فرصت برای رساندن پیام عاشورا و اهداف نهضت امام حسین (ع) به گوش دوستداران اهل بیت (ع) است. در این راستا رسالت نهادهای فرهنگی و مذهبی برای آماده سازی فضای معنوی بیش از پیش خواهد شد و استفاده از ظرفیت های تبلیغی در این ماه، چند برابر می‌شود.

در ادامه الیاسی، رئیس شورا، به برنامه های این شورا در ایام دهه اول و دوم محرم اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش فعالیت های مذهبی در حسینیه ها و تکایا در این ایام، باید طوری برنامه ریزی کنیم تا نظارت بر نحوه عزاداری هیئات صورت گیرد و به تخلفات به سرعت رسیدگی شود تا برخی متخلفین موجب نا امنی و بر هم زدن نظم عمومی شهر نشوند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟