• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران تاریخ:1397/6/21

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسه هم اندیشی الیاسی رئیس و برخی اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران درباره موضوع برنامه ریزی ویژه برنامه های دهه اول ماه محرم و ماه صفر در هیئات و حسینی ها، طی روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه جاری خبر داد.

در این نشست حجت‌ الاسلام ولی اللهی، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با اشاره به اهمیت ماه محرم و صفر، این دو ماه را از مهمترین مناسبت های تبلیغی در فرهنگ شیعه خواند و گفت: ماه محرم و صفر بهترین فرصت برای رساندن پیام عاشورا و اهداف نهضت امام حسین (ع) به گوش دوستداران اهل بیت (ع) است. در این راستا رسالت نهادهای فرهنگی و مذهبی برای آماده سازی فضای معنوی بیش از پیش خواهد شد و استفاده از ظرفیت های تبلیغی در این ماه، چند برابر می‌شود.

در ادامه الیاسی، رئیس شورا، به برنامه های این شورا در ایام دهه اول و دوم محرم اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش فعالیت های مذهبی در حسینیه ها و تکایا در این ایام، باید طوری برنامه ریزی کنیم تا نظارت بر نحوه عزاداری هیئات صورت گیرد و به تخلفات به سرعت رسیدگی شود تا برخی متخلفین موجب نا امنی و بر هم زدن نظم عمومی شهر نشوند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟