• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران تاریخ:1397/6/21

جلسه هم اندیشی رئیس و اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، هادیان، کارشناس تشکل های دینی تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران، از برگزاری جلسه هم اندیشی الیاسی رئیس و برخی اعضای شورای هیئات مذهبی با ولی اللهی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شمال شرق تهران درباره موضوع برنامه ریزی ویژه برنامه های دهه اول ماه محرم و ماه صفر در هیئات و حسینی ها، طی روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه جاری خبر داد.

در این نشست حجت‌ الاسلام ولی اللهی، ضمن تسلیت ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله الحسین (ع) و با اشاره به اهمیت ماه محرم و صفر، این دو ماه را از مهمترین مناسبت های تبلیغی در فرهنگ شیعه خواند و گفت: ماه محرم و صفر بهترین فرصت برای رساندن پیام عاشورا و اهداف نهضت امام حسین (ع) به گوش دوستداران اهل بیت (ع) است. در این راستا رسالت نهادهای فرهنگی و مذهبی برای آماده سازی فضای معنوی بیش از پیش خواهد شد و استفاده از ظرفیت های تبلیغی در این ماه، چند برابر می‌شود.

در ادامه الیاسی، رئیس شورا، به برنامه های این شورا در ایام دهه اول و دوم محرم اشاره کرد و گفت: با توجه به گسترش فعالیت های مذهبی در حسینیه ها و تکایا در این ایام، باید طوری برنامه ریزی کنیم تا نظارت بر نحوه عزاداری هیئات صورت گیرد و به تخلفات به سرعت رسیدگی شود تا برخی متخلفین موجب نا امنی و بر هم زدن نظم عمومی شهر نشوند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟