• سال رونق تولید گرامی باد            • فرازی از پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب: تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکلات معیشتی را حل کند، هم میتواند استغناء کشور از بیگانگان و دشمنان را تأمین کند            • تولید اگر چنانچه به راه بیفتد، هم میتواند مشکل اشتغال را برطرف کند، هم حتّی میتواند مشکل ارزش پول ملّی را تا حدود زیادی برطرف کند            • فرازهایی از بیانیه گام دوم انقلاب: انقلاب اسلامی پس ‌از نظام‌ سازی، به رکود و خموشی دچار نشده و نمیشود            • مهم‌ترین ظرفیّت امید بخش کشور، نیروی انسانی مستعد و کارآمد با زیربنای عمیق و اصیل ایمانی و دینی است            • شعور معنوی و وجدان اخلاقی در جامعه هر چه بیشتر رشد کند برکات بیشتری به بار می‌آورد           
سخنرانی نماینده مردم ورامین در گردهمائی طلایه داران تبلیغ تاریخ:1397/6/21

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین،ازسخنرانی نماینده مردم شهرستان ورامین درگردهمائی طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور،مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین نوزدهم شهریورماه جاری، از سخنرانی دکتر سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان ورامین درمجلس شورای اسلامی درجمع مبلغین طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

نقوی،ضمن ابزار تشکر وخرسندی از اقدام اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری این برنامه، خواستار استمرار این حرکت انقلابی درشهرستان شد. وی از روحانیون حاضر در جلسه خواست تا نسبت به تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی درسطح شهرستان عنایت بیشتری داشته باشند.

سخن روز
موفقیت
” موفقیت فقط چهار بخش دارد: انتخاب کاری که دوستش دارید، به کار گرفتن بیشترین تلاشی که می توانید، استفاده ازموقعیت ها، و تعاون و همکاری. „

تصویر هفته
غفور رحیم
مقاله
نکاتی درباره رونق اشتغال و تولید
اجرای اقتصاد مقاومتی و رونق تولید و اشتغال به الزامات و بسترهایی نیاز دارد. الزاماتی که باید مورد توجه تمام نهادها، ارگان‌ها و تک تک افراد جامعه باشد.
حدیث
پیامبر اکرم (صلی الله و علیه و آله و سلم)
إنّ اللَّه یستحیی من العبد أن یرفع الیه یدیه فیردّهما خائبتین.
خدای تعالی شرم دارد از بنده که دستها بدعا بردارد و او را ناامید باز گرداند.
شرح فارسی شهاب الأخبار(کلمات قصار پیامبر خاتم ص)، متن، ص: 368
یادداشت
دورویی ؛ راه علاج و فرار از آن
منافق كسي است كه ظاهرش را با ايمان و تقوا و اخلاص آراسته، ولي در باطن جز ظلمت كفر و شرك چيزي ندارد، لذا بايد بداند كه در رفتارش سودي نكرده و جز به خودش به كسي زياني نرسانده است.
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟