• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
سخنرانی نماینده مردم ورامین در گردهمائی طلایه داران تبلیغ تاریخ:1397/6/21

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین،ازسخنرانی نماینده مردم شهرستان ورامین درگردهمائی طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور،مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین نوزدهم شهریورماه جاری، از سخنرانی دکتر سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان ورامین درمجلس شورای اسلامی درجمع مبلغین طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

نقوی،ضمن ابزار تشکر وخرسندی از اقدام اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری این برنامه، خواستار استمرار این حرکت انقلابی درشهرستان شد. وی از روحانیون حاضر در جلسه خواست تا نسبت به تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی درسطح شهرستان عنایت بیشتری داشته باشند.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟