• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
سخنرانی نماینده مردم ورامین در گردهمائی طلایه داران تبلیغ تاریخ:1397/6/21

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین،ازسخنرانی نماینده مردم شهرستان ورامین درگردهمائی طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور،مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین نوزدهم شهریورماه جاری، از سخنرانی دکتر سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان ورامین درمجلس شورای اسلامی درجمع مبلغین طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

نقوی،ضمن ابزار تشکر وخرسندی از اقدام اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری این برنامه، خواستار استمرار این حرکت انقلابی درشهرستان شد. وی از روحانیون حاضر در جلسه خواست تا نسبت به تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی درسطح شهرستان عنایت بیشتری داشته باشند.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟