• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
سخنرانی نماینده مردم ورامین در گردهمائی طلایه داران تبلیغ تاریخ:1397/6/21

روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین،ازسخنرانی نماینده مردم شهرستان ورامین درگردهمائی طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، علیرضا بهاور،مسئول روابط عمومی اداره تبلیغات اسلامی ورامین نوزدهم شهریورماه جاری، از سخنرانی دکتر سید حسین نقوی نماینده مردم شهرستان ورامین درمجلس شورای اسلامی درجمع مبلغین طلایه داران تبلیغ این شهرستان خبرداد.

نقوی،ضمن ابزار تشکر وخرسندی از اقدام اداره تبلیغات اسلامی در برگزاری این برنامه، خواستار استمرار این حرکت انقلابی درشهرستان شد. وی از روحانیون حاضر در جلسه خواست تا نسبت به تبیین دست آوردهای انقلاب اسلامی درسطح شهرستان عنایت بیشتری داشته باشند.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟