• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد تاریخ:1397/6/21

بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت با حضور امام جمعه صفادشت، رؤسای اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی ملارد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت طی روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه جاری مصادف با دومین شب ازماه محرم با حضور امام جمعه صفادشت، رؤسای اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی ملارد انجام شد.

در این بازدید ضمن بیان ثواب واهمیت کار ایستگاه های صلواتی نکات ایمنی بهداشتی و مسائل بهداشتی واجتماعی را به مسئولین ایستگاه های صلواتی یادآور شدندتا خدای نکرده فعالیت آنها موجب ناراحتی و یا ایجاد مشکل برای مردم نشود.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟