• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت با حضور رئیس اداره تبلیغات اسلامی ملارد تاریخ:1397/6/21

بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت با حضور امام جمعه صفادشت، رؤسای اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی ملارد انجام شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، بازدید از ایستگاه های صلواتی شهرصفادشت طی روز سه شنبه ۲۰ شهریور ماه جاری مصادف با دومین شب ازماه محرم با حضور امام جمعه صفادشت، رؤسای اداره تبلیغات اسلامی و شورای هیئات مذهبی ملارد انجام شد.

در این بازدید ضمن بیان ثواب واهمیت کار ایستگاه های صلواتی نکات ایمنی بهداشتی و مسائل بهداشتی واجتماعی را به مسئولین ایستگاه های صلواتی یادآور شدندتا خدای نکرده فعالیت آنها موجب ناراحتی و یا ایجاد مشکل برای مردم نشود.

سخن روز
موفقیت:
” سه جمله برای دستیابی به موفقیت؛ بیشتر از دیگران بدان، بیشتر از دیگران کار کن، کمتر از دیگران توقع داشته باش. „

تصویر هفته
گام دوم انقلاب
مقاله
سازمان ها و ارزش های اخلاقی
فرهنگ سازمانی عبارت از نظام اعتقادات، ارزش ها و الگوهای اساسی رفتار در سازمان است که در طول زمان شکل گرفته و توسط افراد آن، مورد قبول واقع شده است.
حدیث
امام على عليه السلام:
الدُّنْيا أَصْغَرُ و أَحْقَرُ وَ أَنْزَرُ مِنْ أَنْ تُطَاعَ فيهَا الْأَحْقاد ؛
دنيا كوچك تر و حقير تر و ناچيز تر از آن است كه در آن از كينه ها پيروى شود.
«تصنیف غررالحکم و دررالکلم ص 142 ، ح 2544»
یادداشت
کره خاکی انسان فضائی
پیامبراکرم (ص) می فرمایند:« دو طبقه از امت من اند که اگر شایسته باشند همه به صلاح آیند، و اگر فاسد باشند همه به فساد گرایند؛ فقها و زمامداران»
نظرسنجی
بنظر شما، اینک در چهل سالگی انقلاب اسلامی، کدام مورد از سایر گزینه ها مهم تر است؟