• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تشریح برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) دهه اول محرم در شهرستان قرچک تاریخ:1397/6/21

حجت‌الاسلام احسان نظری، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی قرچک برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) این شهرستان را در دهه اول ماه محرم تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران؛ حجت‌الاسلام احسان نظری، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی قرچک روز چهار شنبه ۲۱شهریور ماه جاری برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) این شهرستان را در دهه اول ماه محرم تشریح کرد.

نظری، خاطر نشان کرد: برنامه های این حسینیه، قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی، راه اندازی دستجات سینه زنی و عزاداری در مراسم تاسوعا و عاشورا خواهد بود.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟