• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
تشریح برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) دهه اول محرم در شهرستان قرچک تاریخ:1397/6/21

حجت‌الاسلام احسان نظری، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی قرچک برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) این شهرستان را در دهه اول ماه محرم تشریح کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران؛ حجت‌الاسلام احسان نظری، مسئول تشکل های دینی اداره تبلیغات اسلامی قرچک روز چهار شنبه ۲۱شهریور ماه جاری برنامه های حسینیه چهارده معصوم (ع) این شهرستان را در دهه اول ماه محرم تشریح کرد.

نظری، خاطر نشان کرد: برنامه های این حسینیه، قرائت زیارت عاشورا، سخنرانی، راه اندازی دستجات سینه زنی و عزاداری در مراسم تاسوعا و عاشورا خواهد بود.

سخن روز
شخصیت:
” تنها چیزی که شخصیت هر انسان را عوض میکند، سختی های زندگیست ...سعی کنید در سختی ها انسان بمانید. „

تصویر هفته
تشییع شهدای حادثه تروریستی اهواز
مقاله
ايثار و شهادت در آموزه سياسي، فرهنگي شيعه
اولياي دين نه تنها مردم را به دفاع از ايمان و اعتقاد و ارزش هاي ديني دعوت مي كردند، بلكه دفاع از جان و مال و ناموس را نيز لازم شمرده اند.
حدیث
رسول اكرم (صلى الله عليه و آله) :
... و هى اطهر بقاع الارض واعظمها حرمة و إنها لمن بطحاء الجنة ؛
کربلا پاک ترین بقعه روى زمین و از نظر احترام بزرگترین بقعه ‏ها است و الحق که کربلا از بساط هاى بهشت است .
«کامل الزیارات ، ص 264»
یادداشت
دانش آموزان چگونه به درس و مدرسه علاقه مند می شوند؟
کودک با ورود به دبستان تجربه جدیدی را در زندگی آغاز می کند. آشنایی شاگرد با معلمان و رابطه ای که بین معلم و دانش آموز ایجاد می گردد عامل مهمی در شکل گیری شخصیت و نحوه خویشتن پنداری دانش آموز به شمار م ...
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟