• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • محبّت به حسین بن علی (ع) ضامن حیات و بقای اسلام است            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
اقامه عزای دهه اول ماه صفر در هیئات وابسته به تبلیغات اسلامی پاکدشت تاریخ:1397/7/18

محمد مصابر پور، کارشناس تشکل های دینی اداره تبلیغات پاکدشت از برگزاری عزاداری دهه اول صفر در هیئات وابسته به این اداره خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، محمد مصابر پور، رئیس شورای هیئات مذهبی اداره تبلیغات اسلامی پاکدشت ازبرگزاری مراسم عزادارای دهه اول صفر در ۲۱۸ هیئت وابسته به این اداره خبر داد.

مصابر پور، در خصوص اجرای این برنامه ها گفت: مراسم های دهه اول صفر، تلاوت آیاتی از قرآن کریم، زیارت عاشورا، سخنرانی درباره ویژگی های ماه صفر و حوادث ناگوار این ماه و مرثیه سرایی است که در حال اجرا است.

سخن روز
تلاش:
” هر جا که هستید همان جا نقطه آغاز است، تلاش بیشتر امروز، سازنده فردای متفاوت شماست. „

تصویر هفته
یا صاحب الزمان
مقاله
راستگویی؛ شاخصه مهم انسان مؤمن
صراحت و صداقت یعنی بدون تزویر و حیله‌ صحبت کردن و برای رسیدن به اهداف خود هر سخنی را هرچند کذب نگفتن، و این صفت از ویژگی‌ های ممتاز و افتخار آمیز پیامبر اکرم بوده است.
حدیث
امام جعفر صادق(علیه السلام):
مَن أَرادَ أَنْ یَکونَ فی جِوارِ نَبیِّه وَ جِوارِ عَلیٍّ وَ فاطِمةَ فَلا یَدَعْ زِیارَةَ الحُسَینِ علیه السلام
هر که می‌خواهد در جوار پیامبرش صلی الله علیه و آله و جوار امام علی و حضرت فاطمه علیهم السلام باشد، زیارت امام حسین علیه السلام را رها نکند.
«وسائل الشیعه/ج14/ص425»
یادداشت
آیا میزان موفقیت را به درستی ارزیابی می‌کنیم؟
برای مسلمانان، بزرگ‌ترین موفقیت در زندگی این است که آنچه را که خدا می‌خواهد، انجام دهند.
نظرسنجی
كدام‏ يك از اهداف نهضت عاشورا، نبود؟