• دولت و ملت، متحد با هم برای حمایت از کالای ایرانی            • حضرت محمد(ص): هر که صبح کند و به فکر اصلاح کار مسلمانان نباشد، مسلمان نیست            • لحظه هایت زیباست ؛‌ چون خدا، عشق و امید در وجودت جاریست           
مراسم عزاداری ۲۸ صفر در ۸۵۰ هیئت مذهبی و حسینیه و مسجد شاخص جنوب شرق تهران تاریخ:1397/8/15

با همکاری تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران، مراسم عزاداری ۲۸ صفر و شهادت امام رضا (ع) در مساجد و هیئات مذهبی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی استان تهران، خدایی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی جنوب شرق تهران گفت: مراسم عزاداری رحلت پیامبر گرامی اسلام حضرت محمد مصطفی (ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) و امام رضا(ع) در هیئات مذهبی و مساجد جنوب شرق تهران برگزار می‌شود.

وی، افزود: در جلسه شورای هیئات مذهبی جنوب شرق تهران، مقرر شد مراسم ۲۸ صفر با حضور ۸۵۰ هیئت مذهبی همراه با برنامه اقامه نماز جماعت، سخنرانی با هدف آشنایی هر چه بیشتر عموم مردم با سیره اخلاقی پیامبر عظیم الشأن اسلام، صفات و ویژگی های حضرت و خاندان عصمت و طهارت، مداحی در منطقه جنوب شرق تهران برگزار شود.

خدایی، یادآور شد: این مراسم از۱۵ آبان جاری، آغاز و تا ۱۸این ماه در مناطق ۱۲ -۱۴ -۱۵ -۱۶ ادامه دارد.

سخن روز
انتخاب دوست:
” از بین دوستان آنانی را برگزینید که دیدگاه متفاوتی با شما دارند، اما خوش بین و مثبت اندیش هستند. „

تصویر هفته
پاییز زیبا
مقاله
بررسی جایگاه زیارت امامزادگان در مهندسی فرهنگی
زیارت قبور اولیای الهی می‌تواند به شناخت بیشتر آن بزرگواران و الگو برداری از خصلت‌ های الهی آنان بینجامد و یا از طریق اشراق معنوی، بر روح و جان آدمی تأثیرگذار باشد.
حدیث
امام مهدى (علیه ‏السلام):
إنّی أمانٌ لأِهلِ الأرضِ کَما أنَّ النُّجُومَ أمانٌ لأِهلِ السَّماءِ ؛
من مایه امان اهل زمینم ؛ چنان که ستارگان مایه امان اهل آسمان‏ اند .
«بحار الأنوار ، ج ۷۸ ، ص ۳۸۰»
یادداشت
چرا دروغ می گوییم و چگونه از آن پرهیز کنیم ؟
حس عدم اطمینان به خود در افراد می تواند باعث شود سعی کنند تصویری مشخص از خود ارائه و حفظ کنند تا حس کنند از سوی دیگران تایید می شوند .
نظرسنجی
به نظر شما هیئات مذهبی بر روی کدام مسئله باید حساسیت بیشتری داشته باشند؟